TworzymyGłos Regionu

SzlichTYngowa - Bądź Odporny!

Czwartek, 22 lipca 2021 o 13:40, aktualizacja Czwartek, 22 lipca 2021 o 14:34, autor: 1 896
SzlichTYngowa - Bądź Odporny!

Szanowni Mieszkańcy miasta i gminy Szlichtyngowa! Szczepmy się!

Ja już to zrobiłam. Dzięki temu zadbamy o zdrowie swoje, swoich bliskich, przyjaciół i znajomych oraz sąsiadów. Szczepiąc się, zyskamy też wewnętrzny spokój, bo w ten sposób dbamy też o bezpieczeństwo własne i najbliższych. Im więcej nas się zaszczepi, tym szybciej osiągniemy odporność populacyjną. Szczepionka to najlepszy sposób na przerwanie transmisji wirusa, a tym samym na powrót do życia, które znamy sprzed okresu pandemii.  Zachęcam wszystkich Państwa do szczepień przeciw COVID-19 jest to szansa powrotu do normalności, a także dowód naszej wspólnej odpowiedzialności.

W szczególności apel ten skierowany jest do Seniorów naszej Gminy, których dobro i bezpieczeństwo jest naszym priorytetem. Zaszczepienie się jak największej liczby mieszkańców zwiększa szansę na powrót do normalności we wszystkich dziedzinach życia. Szczepionka zabezpiecza nas przed zachorowaniem, a przede wszystkim przed ciężkimi powikłaniami związanymi z zakażeniem COVID-19. Dzięki szczepieniom szybciej wrócimy do życia sprzed pandemii. Czego sobie i Państwu życzę.

Burmistrz Miasta i Gminy 

Jolanta Wielgus

(Szlichtyngowa.pl)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

avatar

avatar
~do Urzędu
22.07.2021 15:23

Proszę podać gdzie, dzień i godz. kiedy można będzie zaszczepić się w Drzewcach ? Bo inaczej po co ta gadka ?

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl