TworzymyGłos Regionu

reklama

Święty Mikołaj odwiedzi dzieci ze Sławy i okolicy

Czwartek, 16 listopada 2023 o 09:51, aktualizacja Czwartek, 16 listopada 2023 o 11:22, autor: 0
Święty Mikołaj odwiedzi dzieci ze Sławy i okolicy

Już na początku grudnia, najmłodsi mieszkańcy gminy Sława mogą się spodziewać wyjątkowego gościa w swoich szkołach i przedszkolach. Z informacji uzyskanych przez Urząd Miejski w Sławie wynika, że Święty Mikołaj przygotowuje się do wizyty w lokalnych placówkach, by rozświetlić twarze najmłodszych. Na wydarzenie zaprasza Burmistrz Sławy wraz z Dyrektorem SCKiW.

Mikołajki pełne radości

W pierwszym dniu swojej podróży, Święty Mikołaj odwiedzi Przedszkole Niepubliczne Promyk oraz Szkołę Podstawową im. Franciszka Niewidziajły w Sławie. Następnie zawita do Krainy Pani Sowy – Przedszkola i Żłobka oraz Niepublicznej Szkoły Podstawowej Happy House.

Drugiego dnia jego sanie zaprowadzą go do Przedszkola im. Czesława Janczarskiego, Niepublicznego Przedszkola Bajka, Szkoły Podstawowej w Starym Strączu oraz Szkoły Podstawowej im. Janusza Korczaka w Krzepielowie. Wizyty te mają na celu sprawienie radości dzieciom, które z niecierpliwością oczekują na ten magiczny czas.

Ostatni dzień tournée Świętego Mikołaja będzie równie ekscytujący. Maluchy z Przedszkola Niepublicznego Promyk w Śmieszkowie oraz uczniowie ze Szkół Podstawowych z Łupic i Ciosańca będą miały okazję spotkać się z Mikołajem i otrzymać słodkie upominki.

Nadchodzący Jarmark Bożonarodzeniowy

Nie można zapomnieć o nadchodzącym Jarmarku Bożonarodzeniowym, który odbędzie się 10 grudnia. Więcej informacji na temat tego wydarzenia pojawi się wkrótce na naszym portalu. To okazja dla mieszkańców gminy, by wspólnie świętować i cieszyć się magią zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

Źródło: Urząd Miejski w Sławie

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl