TworzymyGłos Regionu

reklama

Sława mobilizuje siły na WOŚP 2024: „Płuca po pandemii” - jak można wspomóc lokalny sztab?

Środa, 08 listopada 2023 o 10:23, aktualizacja Środa, 08 listopada 2023 o 10:47, autor: 0
Sława mobilizuje siły na WOŚP 2024: „Płuca po pandemii” - jak można wspomóc lokalny sztab?

Sławski sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy numer 5069 rozpoczął już przygotowania do przyszłorocznego finału, który odbędzie się 28 stycznia 2024 roku. Mimo, że do wydarzenia pozostało jeszcze sporo czasu, SCKiW w Sławie uzyskało już oficjalną zgodę od Fundacji WOŚP na działalność sztabu.

Współpraca i wsparcie społeczności

Sztab aktywnie poszukuje wolontariuszy oraz osób chętnych do przekazania przedmiotów, czy vouchery na licytacje charytatywne. Wszystkich zainteresowanych współpracą lub chcących dowiedzieć się więcej o możliwości pomocy proszeni są o kontakt pod numerem telefonu: 68 356 62 87, albo osobiste odwiedziny w Domu Kultury w Sławie.

Cel finału WOŚP 2024

Tegoroczny finał, pod hasłem "Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych", skupi się na zbiórce środków na zakup nowoczesnego sprzętu medycznego. Celem jest poprawa diagnostyki, monitorowania oraz rehabilitacji chorób płuc u pacjentów pediatrycznych i dorosłych na oddziałach pulmonologicznych.

Czytaj również: WOŚP we Wschowie, Sławie i Szlichtyngowej: Mamy rekord!


Źródło: SCKiW

Foto: WOŚP

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl