TworzymyGłos Regionu

reklama

Siedmiu uczniów wyróżnionych przez Radę Miejską w Sławie

Piątek, 29 września 2023 o 09:31, autor: 2
Siedmiu uczniów wyróżnionych przez Radę Miejską w Sławie

Podczas wczorajszej sesji Rady Miejskiej w Sławie, oprócz omawiania bieżących spraw samorządowych, znalazł się czas na wyróżnienie młodych ludzi za ich osiągnięcia w nauce. W sumie nagrodzono siedem osób.

Spotkanie z uczniami

Przed rozpoczęciem obrad, Burmistrz Sławy Cezary Sadrakuła oraz Przewodniczący Rady Miejskiej Sławomir Mazur spotkali się z absolwentkami szkół podstawowych z terenu Gminy Sława. W tym uroczystym momencie wręczono im listy gratulacyjne oraz upominki.

Nagrody zgodnie z Uchwałą

Wyróżnienie dla uczennic nie było przypadkowe. Zostało ono przyznane zgodnie z Uchwałą nr XVI/151/19 Rady Miejskiej, która zakłada przyznawanie nagród dla najlepszych absolwentów szkół podstawowych z terenu Gminy.

Źródło: slawa.pl

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (2)

avatar

avatar
~Libra
29.09.2023 11:19

Za co te wyróżnienia?

avatar
~Woni#.pl
29.09.2023 12:56

Pytanie; - kto ogłosił ten konkurs na te wyróżnienia uczniów ??, - czy wszyscy uczniowie są w temacie tego konkursu?, - jaka komisja i jak głosowała przy przyznawaniu tych nagród ? - z czyjej to jest puli ? ....

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl