TworzymyGłos Regionu

reklama

Rajd „Rowerem Po Ziemi Lubuskiej” (ZAPISY)

Wtorek, 16 sierpnia 2022 o 10:48, aktualizacja Wtorek, 16 sierpnia 2022 o 22:03, autor: 0
Rajd „Rowerem Po Ziemi Lubuskiej” (ZAPISY)

Ruszyły zapisy do udziału w Rodzinnym Rajdzie Rowerowym – Rowerem po Ziemi Lubuskiej. Organizator imprezy – Towarzystwo Przyjaciół I Zespołu Szkół im. Stanisława Staszica we Wschowie – zaprasza do udziału dorosłych, młodzież oraz dzieci powyżej 10 roku życia.

Z uwagi na to, że ilość uczestników biorących udział w rajdzie jest ograniczona do 60 osób, o uczestnictwie w imprezie decydować będzie kolejność zgłoszeń. Zapisy odbywają się drogą elektroniczną za pośrednictwem portalu datasport.pl do 10 września 2022r. do godziny 23:59 lub do wyczerpania limitu miejsc.

Link do zapisów: https://online.datasport.pl/zapisy/portal/zawody.php?zawody=7039

Rajd odbędzie się w niedzielę 25 września 2022 r. Start i Meta zlokalizowane są na terenie I Zespołu Szkół we Wschowie. Start Rajdu rozpocznie się o godzinie 13:00. Dla uczestników wytypowano dwie trasy do wyboru: o średnim stopniu trudności ok. 12 km oraz o wyższym stopniu trudności ok. 26 km. Obie trasy przebiegają po drogach publicznych oraz leśnych.

Udział w Rajdzie jest bezpłatny i przeznaczony dla osób od 10 roku życia. Każdy z uczestników otrzyma pakiet startowy w tym pamiątkową czapkę rowerzysty. Przewidziane są nagrody dla uczestników.

Dofinansowania do organizacji Rajdu udziela:

  • Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego w ramach zadania publicznego „Lubuskie Obywatelskie Inicjatywy Młodzieżowe”
  • Burmistrz Miasta i Gminy Wschowa w ramach zadania publicznego w obszarze Turystyki i Krajoznawstwa.

Regulamin.

Źródło: I ZS Wschowa

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl