TworzymyGłos Regionu

reklama

Przejście na ul. Obrońców Warszawy doświetlone

Środa, 15 grudnia 2021 o 12:04, autor: 4

Gmina Wschowa wraz z Urządem Marszałkowskim Województwa Lubuskiego zakończyła zadanie polegające na doświetleniu przejścia dla pieszych w ciągu ul. Obrońców Warszawy we Wschowie.

Koszt doświetlenia przejścia dla pieszych wyniósł nieco ponad 22 tysiące złotych i został podzielony po połowie między Gminę Wschowa a Województwo Lubuskie.

- To drugie przejście doświetlone na Obrońców Warszawy wspólnie z Urzędem Marszałkowskim - pisze burmistrz Konrad Antkowiak. - W przyszłorocznym budżecie planujemy przeznaczyć 400 tysięcy złotych na zadania doświetlenia ulic w Gminie. Wykonamy doświetlenie wzdłuż przebudowywanej drogi w Tylewicach, w Lginiu oraz we Wschowie.

Źródło/foto: Konrad Antkowiak

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (4)

avatar

avatar
~Marek
15.12.2021 17:05

wiele było szumu o doświetleniu przejścia na moniuszki w pobliżu przedszkola, A OŚWIETLENIE DO TEJ PORY NIE DZIAŁA

avatar
~Mieszkaniec
16.12.2021 00:25

Przejście oświetlone a latarnie w pobliżu nie dzialaja:):):):) no bardzo bezpiecznie i pomysłowe:):):). Brawo WY!!!!

avatar
~Ja
16.12.2021 00:26

W okolicy przejścia ciemno jak w d... ale przejście "lepiej widac"

avatar
~kierowca
17.12.2021 21:28

Normalnie wydarzenie Roku jedno przejście oświetlili to są kpiny wszystkie przejścia powinny być doświetlone a we Wschowie to jest masakra nawet na dk12 to woła o pomstę do nieba normalnie .Właśnie na Moniuszki lampy pampy postawili ale zapomnieli prąd dać albo się kłócą kto ma za niego płacić paranoja a potem wszystkiemu winny kierowca jak do tragedii dojdzie.

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl