TworzymyGłos Regionu

reklama

Pożar kamienicy na ul. Wolsztyńskiej. Zobacz nagranie z akcji

Niedziela, 21 lutego 2021 o 11:03, aktualizacja Poniedziałek, 22 lutego 2021 o 11:38, autor: 5
Pożar kamienicy na ul. Wolsztyńskiej. Zobacz nagranie z akcji

- O godzinie 23:30 zauważono dym z okien jednego z mieszkań na poddaszu, na miejscu pracują służby - poinformował nas Jakub Łukaszewski. Chodzi o jedno z mieszkań na ul. Wolsztyńskiej we Wschowie. Na miejscu obecnych było 6 zastępów Straży Pożarnej.

Z kamienicy ewakuowano 15 osób. Policja zatrzymała mężczyznę podejrzewanego o podpalenie budynku [CZYTAJ WIĘCEJ]. Inspektor nadzoru budowlanego zezwolił na powrót mieszkańców do swoich mieszkań jeszcze tej samej nocy.

Foto/video:  Jakub Łukaszewski

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (5)

avatar

avatar
~ewa
21.02.2021 16:06

kolejny raz ta sama kamienica zatakowana przez menela tam mieszkajacego juz dawno powinien być z tego mieszkania usunięty .Współczuję pozostałym tam mieszkającym starajcie sie Państwo o natychmiastowe usunięcie menela z tej kamienicy porządne rodziny z dziećmi nie mają gdzie mieszkać a taki...?

avatar
~Wschowianin
21.02.2021 16:11

Nagranie z wewnątrz nie powinno być w ogóle upublicznione a już tym bardziej podczas takich działań nie powinno tam być osoby postronnej a do tego nagrywającej sensację. Osoba która to nagrała chyba nie była i nie jest świadoma zagrożenia jakie mogło ją tam spotkać.

avatar
~krasnal
24.02.2021 11:23

Popieram! Osoby postronne, które nagrywają zamiast jak najszybciej opuścić budynek, nie zdają sobie sprawy z zagrożenia jakie może wystąpić przy pożarze, tym bardziej nie mając odpowiedniego zabezpieczenia w postaci umundurowania i ochrony górnych dróg oddechowych!

avatar
~kolo
21.02.2021 21:48

Wschowianin, a skąd wiesz że nie strażak to nagrywał. A co w tym nagraniu takiego, że nie może być upublicznione?

avatar
~Czytelnik
23.02.2021 09:27

Do wschowianina. Trzeba byc d... żeby tak pisać , chyba zazdrościsz ze sam nie nagrywales

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl