TworzymyGłos Regionu

reklama

Poseł PiS Przemysław Czarnek zawita dziś do Wschowy. Wstęp na spotkanie jest wolny

Wtorek, 02 kwietnia 2024 o 11:01, aktualizacja Wtorek, 02 kwietnia 2024 o 21:47, autor: 33
Poseł PiS Przemysław Czarnek zawita dziś do Wschowy. Wstęp na spotkanie jest wolny

We wtorek (2 kwietnia) mieszkańcy powiatu wschowskiego będą mieli okazję spotkać się z posłem Prawa i Sprawiedliwości, Przemysławem Czarnkiem.

Wizyta ta ma miejsce na krótko przed kluczowymi wyborami samorządowymi zaplanowanymi na 7 kwietnia. Początek spotkania, które odbędzie się w Zamku Królewskim we Wschowie, zaplanowano na 14:00. Wstęp wolny.

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (33)

avatar

avatar
~Luk
02.04.2024 11:14

Top 3 noo, moze top 5 największych mend w polityce! Żałosny (...).

avatar
~wTOPa hahaha
02.04.2024 18:18

Tusk Sienkiewicz Bodnar i mamy Top 3 . W top 5 są jeszcze Grodzki, Kierwinski .

avatar
~Małpa<> (wTOPahahaha)
02.04.2024 20:02

To ; " Willa pis plus", " apartamenty pis plus" , " Totalne uwłaszczenie się na mieniu Publicznym pis plus ", " pegazus pis plus", " Wiza pis plus", " Kopertowe wybory za 70 milionów pis plus ", " elektrownia widmo z a miliardy pis plus", " " prom widmo w Szczecinie pis plus ", " pakiet Solidarnościowy pis plus" . " Totalne uwłaszczenie sie na Spółkach Skarbu Państwa pis plus". ,,,,itd., itd.,,,, wystarczy ci pseudo " ( WTOPO pis plus " ????. Wstydu zero , Honoru zero u takich jak ty ...( w TOPa hahaha pis plus ) !!!. Z Bogiem --- wybory bez waszych kandydatów pis plus !!!.

avatar
~Zen
02.04.2024 11:33

Nie mam przyjemności z kimś tam przebywać. Jak najdalej od takich ludzi.

avatar
~Nowacka w służbie ...
02.04.2024 19:12

Też uważam że Nowacka to niezły obciach. Prace domowe be ! Co jeszcze wymyślić ta lewacka ministra ?

avatar
~Dla ciebie ( PANI NOWACKA)
02.04.2024 20:09

Jak widać ( Nowacka w służbie) świadczy o tym, że " DZBAN" dla was pasuje masowo !!!. Takiej szczujni i przekazów dnia z Nowogrodzkiej jak wy stosowaliście w poprzedniej kampanii wyborczej do Sejmu i Senatu i Wyborca 15.10 pokazał wam tzw, " palec lichockiej" - pokazał wam gdzie wszem miejsce ... tak teraz stosujecie ta samą formę chamstwa , szczucia człowieka na człowieka --- i wy śmiecie nazywać się patriotami, katolikami ...itd. Ta twoja wypowiedź jest godna takich jak ty i tych co ty reprezentujesz tym wpisem !!!. U ciebie chamstwo goni chamstwo i chamstwem się podpierasz!!!!.

avatar
~Ja
02.04.2024 11:36

A co Pan Czarnek wie o Wschowie to już nie wystarczy Pan Ast a może Pan Mejza by cudownie uzdrowił

avatar
~PYTANIE do posła Asta ;
02.04.2024 16:25

- jak to jest możliwe, że pan poseł pisu Ziemi Wschowskiej i województwa lubuskiego może nam zwozić posłów swojej partii do Nas Do Naszego Miasta i to drugiego końca Polski ???. - czy pan jako poseł pisu z nas sobie w taki sposób kpi i obraża Naszą inteligencję ???, - czy pan już sam podejrzewa i doszedł do tego, iż nie jest pan jako poseł pisu autorytetem dla swoich kandydatów do tych wyborów, autorytetem tak w ogóle po ludzku, po chrześcijańsku, że musi się pan podpierać posłem - innym posłem swojej partii, który totalnie nie jest lubiany przez Polskich Nauczycieli, Polskich uczniów i Polskich Rodziców ...????. Szanowny panie pośle Ast - czy to pana pawi, ta maskarada ???. Żegnamy ws na dobre po 07,04 !!!!. Samo już wystawienie przez pana dwóch kandydatów - a może i trzech na burmistrza Wschowy w tych wyborach , w tym - o zgrozo - """ emeryta mundurowego """ jest dla nas jednym wielki sarkazmem !. Nie wspomnę o kolejnym " emerycie mundurowy SP" z pod NN KWW !!!! . NOGDY na was --- a dowodem jest ta wasza impreza partii pis !!!!!.

avatar
~Kaska79
02.04.2024 12:33

Uwielbiam go !Mądry człowiek dobrze mówi !

avatar
~@<>!!!Kaska79 !!!
02.04.2024 16:01

Zapomniałaś/ łeś dodać , w jakim języku ten człowiek ( poseł pisu) ongiś minister od " podręcznika do kitu" i Wstydu dla Nas Rodziców i Naszych dzieci !!!. To jest jeden wielki wstyd po takim jak to w wyborach 15.10.... było głosowanie na pos. Mejze w województwie lubuskim !!!!. C.D --- wstydu tej formacji - poseł z drugiego krańca Polski na kampanii wyborczej - lokalnej - lokalnego pisu co to ma swojego posła !!!> Totalny śmiech na sali !!!!. I kpina z Nas Mieszkańców Wschowy i Wyborców !!!.

avatar
~"Mądry inaczej...Hi..."***
02.04.2024 17:15

Pytanie do forumowicza : - jakie jest twoje IQ?. Czy tą swoją mądrość pozyskałeś po analizie " Historycznego kitu" oraz pooooo informacjach o nadaniu " Willa plus pis " >>>???. Zaiste , ta twoja - wasza mądrość jest godna was samych !!!. Brrrrr!!!!,Hiiiiiii!!!. Mądrość inaczej - świetnie to rozegraliście , a mianowicie poseł lokalny , zaprasza na kampanię lokalna swojego kolegę z partii pisu, o dziwo też szarego posła obecnego Sejmu po 15.10 --- I CO DALEJ ?. Jaka ma być wg tego szarego posła ta pis kampania do samorządu lokalnego Naszego Miasta i Gminy ?. Odpowiedź ; - też szara ???. Pytanie kolejne jako płatnika waszej kampanii ; - kto płaci za te wsze wycieczki ze wschodu Polski na zachód Polski / - NO kto ????. Czyli znów Suweren was opłaca !. No ŁADNIE - Zawsze Suweren, czytaj Nas Wyborca !!!.

avatar
~Sonia
02.04.2024 12:59

Kto go zaprosił , gbur i arogant , juz nigdzie go nie chcą , to do Wschowy ....

avatar
~kenza22
02.04.2024 13:42

Jeżdzi po Polsce i głosi pisowski patriotyzm -szerząc nienawiść i fałszywe teorie.

avatar
~Kaśka
02.04.2024 14:27

Nawet gdyby mi zapłacili nie poszłabym! Kto zaprosił tego człowieka!? Wystarczy że kopciuchy zatruwają powietrze we Wschowie .....

avatar
~Patrycja K.
02.04.2024 14:33

Aż mi się podniosło..... to chyba żart na 1 kwietnia ???? Jeśli nie to...... kto zaprosił tego AROGANTA BEZ KSZTY KULTURY OSOBISTEJ !!!!!!!

avatar
~Nie, nie i jeszcze raz nie
02.04.2024 14:52

Jaka partia, tacy kandydaci. Ktoś nie ma wstydu, honoru i za nic ma Ojczyznę.... Podobno jeden tak mawiał, a kim się otacza i kto dla niego jest bohaterem.... I oni mają nami rządzić? OBY JUŻ NIGDY!!!!

avatar
~NIE+ 100% NIE***
02.04.2024 16:16

Jeśli oni nie wstydzili się zaprosić na swoje listy wyborcze takiego człowieka, obecnie z ich popracia posła Mejze, to co tu się dziwić Szanowni Wyborcy Wschowy i Powiatu Wschowskiego, że teraz sprowadzili do Naszej Wschowy posła Czarnka, ówczesnego i całe szczęście i Dzięki Panu Bogu ministra oświaty pis plus !!!. Człowieka pisu kojarzonego z tzw.... ich " Kitem historycznym" i z tzw. " Willami pis plus" ---- NIC DODAĆ, NIC UJĄĆ Szanowny Panie " Ni, nie i jeszcze raz nie " o tym człowieku !!!. To jest dzień tzw. "wstydu dla Naszego Miasta " !!!!!!!!!. Nie takim ich kandydatom '' emerytom mundurowym " '' !!!!. Proszę nie obrażać Naszej INTELIGENCJI i HONORU !!!! TAKIMI LUDŹMI i TAKIMI waszymi kandydatami !!!!!.

avatar
~aszt
02.04.2024 15:02

uważam, że Czarnek zaszkodzi, a nie pomoże Kłosowskiemu

avatar
~SZCZERY DO BÓLU +***
02.04.2024 16:05

..""".Patrzenie na niego sprawia mi - nam ból. A już samo słuchanie go totalne męczarnie i cierpienie ..."""". Co tam jakiś ich kandydat " emeryt mundurowy " - NIE DLA NIEGO jest dla nas - dla mnie emeryta świętością !!!!. Po 100 kroć NIE dla " emeryta mundurowego" !!!!.

avatar
~Adaś
02.04.2024 16:38

Pan Kłosowski (PiS) już na starcie był w punkcie 0 ale po wizycie p. Czarnka cofnie go to do "ogona" . Nie rozumiem p. Asta ( chyba, że świadomie?) jak mógł na finiszu propagandy pomalować "sadzą" swego asystenta...... o co tu chodzi ? Obiektywnie na to patrzę, ta niezrozumiałość to dla PiS na tym etapie srogą porażką wróży ? Wygra p. Antkowiak i to I turze ? Adaś

avatar
~Luk
02.04.2024 15:46

Został dzbanem roku i teraz robi objazdówkę z pucharem ?

avatar
~PROŚBA <<<
02.04.2024 17:21

Prośba do forumowicza (Luk) ; - jak to było z tym, cytat ....." DZBANEM RUKU ", tego posła ?. Hi...Hahahahaha...!. I to ma być tej ich pis kampanii wyborczej , w slangu wyborczym powiadają , ta ich , cytat....... """ Kiełbasa vel Salceson wyborczy..... poseł z lubelskiego""" ???. Hihahahah !. ,

avatar
~***Salceson Wyborczy***
02.04.2024 17:43

Pośle M.Ast, czy poseł wie co to jest szacunek do Wyborcy Swego ???. Co to ma być ...?. Do jakiego stopnia jest pan wstanie posunąć się, by zaistnieć w tej kampanii wyborczej ze swoimi kandydatami z pod znaku """ emeryt mundurowy plus" i listą , a la " Kółko różańcowe " ???. Halow, Halow, Halow,,,,,, My jesteśmy tu, przy naszym Panu Burmistrzu , Panu Antkowiaku , panie pośle Ast i Czarnek !. jak panowie widzicie My i Nasz Burmistrz nie potrzebujemy takich USTAWEK w stylu SARKAZMU !!!!.

avatar
~P. B.
02.04.2024 16:54

A ja uważam, że to bardzo wartościowy człowiek! Mądry i odważny. Żałuję, że wcześniej nie wiedziałem o jego wizycie.

avatar
~Oj
02.04.2024 17:06

Powinien Pan się wstydzić za te kłamstwa.Pan mówi o wymiarze sprawiedliwości?Nie ma Pan twarzy.A może coś o funduszu sprawiedliwości.i o zamkniętym już Michale O.Gdzie szły te pieniądze.Czarnek ZEJDŻ ZE SCENY!!!!!

avatar
~Litości, Mój Boże Litości!!!
02.04.2024 17:35

Jak poseł jednej partii pis plus może z drugiego końca Polski zapraszać na lokalne wybory swojego kolegę partyjnego pis plus ?. Jak można tak zakpić z Nas Mieszkańców Wschowy i Powiatu Zakpić ?. Litości - Mój Boże Litości !!!!. To jest totalna kpina i totalny brak osobistego szacunku do drugiego człowieka ...!. Mieli kiedyś kartoniki czekowe i prezenty na Koszt Suwerena z Kasy Publicznej, mieli ci oni tzw. "pikniki rodzinne i pikniki mundurowe" na Koszt Publiczny , mieli ustawkę partyjną przy oddawaniu bis posterunku policji z udziałem ich obecnego kandydata czytaj " emeryta mundurowego" , mieli przyjęcie swojego premiera w stylu zamkniętym " Stodoła HZZ- Przyczyna Górna " , maja posła Mejze ...... i tak długo by wymieniać ..... to totalne ich lekceważenie Nas Suwerena - Wyborcę wyborów 07.04..... !!!!/ Litości ... Mój Boże litości !!!!. Tylko NIe oni nie ich kandydat,,,, kandydaci z pod znaków tzw. " Krzaków KWW" !!!! . O nie !!!!.

avatar
~No i po ptakach
02.04.2024 18:30

Strzał prosto w kolano kandydata zasłużonego emeryta

avatar
~WYSZŁO SZYDŁO PRAWDY o NICH***
02.04.2024 19:52

A nie mówiłem, że tak zwani kandydaci pisu, kandydaci posła Asta - bo nie oszukujmy my się sami - jak oni bezczelnie potrafią Nas Oszukiwać, bowiem wszyscy - nawet dzieci ze szkół Podstawowych wiedzą, że kandydat z pod znaczka " PIS" nie jaki " emeryt policyjny" to totalny niewypał i kpina z Nas Wyborców Wschowy ( pamiętamy co robił jako policjant KPP we Wschowie, pamiętamy co wypisywał na pana Burmistrza Antkowiaka w kampanii i pseudo prokampanii do Sejmu i Senatu... PAMIĘTAMY i BĘDZIEMY PAMIĘTAĆ ...), a teraz bez żadnej krępacji i żenady startuje jako kandydat na burmistrza - Śmiech na Sali !!!. Pamiętamy co wygadywał jako ówczesny kandydat dna burmistrza z listy pisu przed 5 laty tak zwany " emeryt mundurowy ze Straży Pożarnej--- PAMIĘTAMY , a obecnie Radny Pisu oraz ponowny kandydat - o zgrozo i kpino ...- z tak zwanej listy "krzaki KWW" z kandydatem Czopkiem na czele --- Pamiętamy i będziemy Pamiętać jak bronił wody dla Naszej Kochanej Młodzieży - Dzieci i Wnuków !!!. Nie wspomnę o kandydatce " Trzeciej Drogi + PSL + Hołownia 250 " i ich stosunek Do Polskich Kobiet !!!. Pamiętamy co czynił i z kim się układał każdorazowo po każdych zakończonych wyborach nie jaki kandydat Kuryło !. To jest jedna wielka kpina z Nas Wyborców !. I tu się zgadzam, jak przeciwnik tej jakże pseudo Debaty na poziomie Sołtysa z Koziej Wulki, .... NO i Po Ptokach !!!. Tylko Wiarygodny i Prawy i Sprawiedliwy i Uczciwy i inteligentny to jest Nasz aktualny Burmistrz Pan Antkowiak !!!!. BRAW !!!!!.

avatar
~Panie pośle Ast. pośle Czarnek ;
02.04.2024 20:43

Co z aferą dot. SKOKÓW i Panem Kwaśniakiem ???. Czekam na wasza uczciwość w tym temacie jak i innych aferach ostatnich 8 lat waszych pis rządów w III RP !!!.

avatar
~No
02.04.2024 20:47

Elektorat wstydu...

avatar
~ZERO HONORU
03.04.2024 15:30

ZERO HONORU - co to zorganizowali nam Wschowie !!!!.

avatar
~Gekon
03.04.2024 22:22

Chętnie bym posłuchał prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego we Wschowie. PS. Drogie władze lokalnego PiS, doceniam waszą skromność, i chęć nie narzucania się lokalnej społeczności, ale poproszę o wcześniejsze informacje o takich wydarzeniach. Ludzie przyjdą... będą skandować, pytania zadadzą.

avatar
~Bis...
04.04.2024 08:27

"Szczery do bólu" !. Mam to samo, nigdy tej lub podobnej formacji w naszym kraju, a już na pewno w naszej Wschowie. Pamiętamy wizyty ich dygnitarzy, pod rękę z naszymi posłami i nie tylko na ustawkach w Szlichtyngowej, czy w stodole HZZ Dębowa Łęka z ich premierem, a teraz ten poseł przyjeżdża do posła z drugiego krańca polski i oni czynią z tego " przedwyborczą pokazówkę" dla swojego emeryta mundurowego - żałosne do bólu .

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl