TworzymyGłos Regionu

Policjantka z KPP Wschowa najlepsza w Polsce! Sukces st. post. Roksany Kąc

Środa, 07 czerwca 2023 o 10:16, aktualizacja Środa, 07 czerwca 2023 o 10:42, autor: 6
Policjantka z KPP Wschowa najlepsza w Polsce! Sukces st. post. Roksany Kąc

Podczas III Ogólnopolskich Zawodów Policyjnych Patroli Rowerowych, które niedawno zakończyły się w Tykocinie, sukces osiągnęła reprezentantka KPP Wschowa. St. post. Roksana Kąc, w parze z młodszym aspirantem Tomaszem Kołogrywem, zwyciężyła spośród 17 drużyn z różnych województw w wyścigu patroli rowerowych.

Zwycięstwo na rowerowej trasie

Wydarzenie miało miejsce w dniach od 31 maja do 2 czerwca. Reprezentując garnizon lubuski, Kąc i Kołogryw rywalizowali z najlepszymi patrolami rowerowymi z całego kraju. Wydarzenie, które odbyło się pod honorowym patronatem Komendanta Głównego Policji, generalnego inspektora Jarosława Szymczyka, zorganizowane zostało przez Komendę Wojewódzką Policji w Białymstoku, przy współpracy z Biurem Prewencji Komendy Głównej Policji, Wyższą Szkołą Policji w Szczytnie oraz Urzędem Miejskim w Tykocinie.

Różne konkurencje dla policjantów

Patrole wzięły udział w czterech konkurencjach: teście wiedzy, udzielaniu pierwszej pomocy przedmedycznej, rowerowej sztafecie biathlonowej i wyścigu patroli rowerowych. To właśnie w ostatniej konkurencji Roksana Kąc i jej partner zasłużyli na szczególne uznanie. Na pokonanie blisko 30-kilometrowej trasy potrzebowali najmniej czasu, pomimo wymagających warunków takich jak pagórkowaty teren i wysoka temperatura.

Lubuska Policja ma mistrzów

Kąc i Kołogryw pokazali, że Lubuska Policja ma w swoich szeregach prawdziwych mistrzów. Ich zwycięstwo na rowerowej trasie było zdecydowane i bezdyskusyjne, co zasługuje na gratulacje!

Źródło/foto: Lubuska Policja

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (6)

avatar

avatar
~Gosc
07.06.2023 15:33

Jakos nie widzialem kobiety policjantki na rowerze we Wschowie. Chyba siedzi pod biurkiem

avatar
~Ja
08.06.2023 20:47

To że nie widziałeś kobiety policjantki na rowerze we Wschowie to jest Twój problem. I to jest najmniej ważne. Nawet jeśli ta kobieta jest kadrową, ale na mundurowym etacie i tak jest policjantką. Gratulacje dla Pani. Ciebie gościu nie pozdrawiam.

avatar
~Brawo
07.06.2023 21:49

Gratulacje

avatar
~FWS
09.06.2023 12:16

To niech może ta Pani nauczy trochę jeździć tą Panią w blond włosach, która jeździ elektrykiem... Stwarza ogromne zagrożenie w mieście i nie przestrzega w ogóle przepisów..

avatar
~Mieszkaniec
13.06.2023 11:13

Zgadzam się. Z FWS

avatar
~Nooo
13.06.2023 11:37

Widać że z leszna i okolic

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl