TworzymyGłos Regionu

Wychowanka LLKS Osowa Sień ze złotym medalem Mistrzostw Polski

Wtorek, 22 września 2020 o 12:54, autor: 2 845
Wychowanka LLKS Osowa Sień ze złotym medalem Mistrzostw Polski

Wychowanka LLKS Osowa Sień reprezentująca obenie klub KS SMS Szklarska Poręba - Julia Ścisłowska - zdobyła złoty medal na Mistrzostwach Polski U18 w lekkiej atletyce. Zawody odbyły się w dniach 18-20.09 w Radomiu.

Andrzej Orłowski z LLKS Osowa Sień:

W dniach 18-20.09 odbyły się w Radomiu Mistrzostwa Polski U18 w Lekkiej Atletyce. Znakomicie w tej imprezie zaprezentowała się wychowanka LLKS Osowa Sień Julia Ścisłowska, która w pięknym stylu wywalczyła, swój pierwszy złoty medal MP!!!. Pięknie Jula!!! Gratulacje dla Ani i Piotra Rostkowskich, którzy tak dobrze opiekują się teraz tą zdolną zawodniczką z Dębowej Łęki w KS SMS Szklarska Poręba. Świetnie zaprezentował się w swoim debiucie, najmłodszy Gabriel Dziełakowski z nowym rekordem życiowym 13,32m awansował do finału 3-skoku gdzie zajął 10m. Tylko 2 centymetry zabrakło mu do finału w skoku w dal, a wynik 6,44m pozwolił na zajęcie 13m.

Pomimo perturbacji na rozbiegu Adrian Piasecki zaliczył pierwszą wysokość w skoku wzwyż i został sklasyfikowany na 17m. W zawodach prawo startu miało najlepszych 24 zawodników w konkurencji, wyłonionych z setek biorących udział we wcześniejszych eliminacjach. Gratulacje i wielkie brawa dla zdolnych Wschowian za trud na treningach, wiele życiówek i piękną walkę w tym sezonie. Dziękuję Rodzicom i Tym, którzy nam pomogli w tym trudnym roku. Jeszcze raz pokazujemy, że mimo braku bazy i przeciwności potrafimy od ponad ćwierć wieku walczyć z najlepszymi! Super. DZIĘKUJĘ!

foto: Andrzej Orłowski

REKLAMA

Komentarze (2)

avatar

avatar
~Darek
22.09.2020 15:20

Gratulacje

avatar
~Barbara Kajca
22.09.2020 20:42

Julia! Podziwiam Ciebie i bardzo się cieszę, że odnosisz tak prestiżowe sukcesy. Niech Twoja sportowa kariera kwitnie jeszcze długi czas, a Twoje wyniki niech Cię zaprowadzą na olimpijskie stadiony! Gratuluję Tobie i oczywiście Twoim rodzicom!

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl