TworzymyGłos Regionu

OSP ze Wschowy odebrała nowy samochód

Czwartek, 02 lipca 2020 o 09:55, autor: 4 1391
OSP ze Wschowy odebrała nowy samochód

W poniedziałek 29 czerwca, delegacja jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej ze Wschowy wyruszyła do Warszawy. Celem podróży, był odbiór samochodu Volkswagen T6 od Volkswagen Financial Services Polska.

Samochód jest podziękowaniem za dotychczasową pracę, związaną z działaniami na rzecz zwalczania Covid- 19. Dzięki wysiłkowi oraz zaangażowaniu, OSP Wschowa znalazła się w gronie 30 Jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych z całej Polski, do których taki samochód trafi.

Nowy samochód w jednostce to Volkswagen T6, z bardzo niskim przebiegiem. Jest to pojazd 6 osobowy z przestrzenią ładunkową, wyposażony w napęd 4x4. Wraz z samochodem otrzymaliśmy również kartę paliwową na kwotę 1000 złotych miesięcznie oraz zostaliśmy objęci pakietem ubezpieczeniowym i serwisowym.

Samochód na razie, zostaje z nami na pół roku. Będzie służył nam do celów statutowych naszej jednostki. Pomoże w dalszym zwalczaniu Covid-19, a także będzie nieocenionym wsparciem przy różnego typu działaniach. Warto zaznaczyć, że dzięki wyposażeniu samochodu w napęd 4x4, strażacy będą jeszcze bardziej mobilni, co pozwoli na dojazd w ciężko dostępne miejsca. Do samochodu został dołączony pakiet medyczny: maseczki i kombinezony ochronne, rękawiczki, płyn do dezynfekcji oraz opryskiwacz.

Ochotnicza Straż Pożarna we Wschowie jeszcze raz składa słowa podziękowania dla Volkswagen Financial Services Polska oraz Związek Ochotniczych Straży Pożarnych Z OSP RP za ogromne wsparcie jakim jest ten samochód. Wykorzystamy go dobrze! - czytamy na profilu Strażaków.

tekst/foto: OSP Wschowa

REKLAMA

Komentarze (4)

avatar

avatar
~zza winkla
02.07.2020 14:06

Cyt. - " Samochód na razie, zostaje z nami na pół roku. " Rozumiem tekst ale wnioski są opętane - to na ile Wam wypożyczają węże, hełmy czy maski tlenowe ? Używany samochód na 1/2 roku i znowu feta w innej OSP ?

avatar
~obeznany
02.07.2020 21:49

http://www.zosprp.pl/?q=content/volkswagen-financial-services-polska-sp-z-oo-uzycza-osp-30-samochodow-volkswagen-transporter Tu chyba zostaną rozwiane wątpliwości. Jakby nie patrzeć mają strażaki autko na pół roku za darmo.

avatar
~pacyfik....
08.07.2020 18:02

Przygotowania do jesieni.

avatar
~Gosc
09.07.2020 17:59

Eee tam dali sie przekupic aby na dudka dac glos a jak dadza to autko zostanie

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl