TworzymyGłos Regionu

Odkręciła gaz i postawiła na nogi wszystkich lokatorów

Piątek, 25 września 2020 o 10:07, autor: 3 2999
Odkręciła gaz i postawiła na nogi wszystkich lokatorów

Wczorajszego poranka (24 września) do policyjnego aresztu trafiła z ponad 2 promilami alkoholu w organizmie 33 - letnia mieszkanka jednego z budynków wielorodzinnych we Wschowie. Wschowską Policję zaalarmowali lokatorzy, którzy wyczuwali silną woń gazu wydobywającego się z mieszkania kobiety. Dzięki czujności lokatorów, interwencji pogotowia gazowego, szybkiemu działaniu wschowskiej Policji zażegnano niebezpieczeństwo. Kobieta została zatrzymana. Oświadczyła mundurowym, że chciała zaparzyć sobie tylko herbatę.

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło wczorajszego poranka (24 września). Oficera dyżurnego wschowskiej jednostki zaalarmowali mieszkańcy jednego z sąsiadujących z policją budynków wielorodzinnych. Według oświadczenia zaniepokojonych lokatorów wynikało, że z jednego z mieszkań na korytarz wydobywała się silna i intensywna woń gazu.

Mieszkańcy budynku zaalarmowali odpowiednie służby. Reakcja lokatorów, właściciela budynku były błyskawiczne i pociągnęły za sobą działania odpowiednich służb. Pogotowie gazowe odcięło dostęp do gazu w całym budynku, natomiast wschowscy policjanci w mieszkaniu zatrzymali 33-latkę, która znajdowała się pod wpływem alkoholu. Z jej bełkotliwych wyjaśnień wynikało, że chciał sobie tylko zaparzyć herbatę.

Kobieta trafiła do policyjnego pomieszczenia dla osób zatrzymanych. Badanie trzeźwości wykazało prawie 2,5 promila. Po wytrzeźwieniu zostaną wykonane z nią czynności procesowe.

(KPP Wschowa)

REKLAMA

Komentarze (3)

avatar

avatar
~co za debile
25.09.2020 11:01

Takich ludzi zamknąć i nie wypuszczać. To niebezpieczne dziadostwo, była w szpitalu i ją wypuścili. Szpital powinien zostać pociągnięty do odpowiedzialności...

avatar
~Mietek
25.09.2020 18:49

Szkoda jej mamy

avatar
~sąsiad
26.09.2020 18:51

powinna iść na przymusowy odwyk alkoholowy i niech pracuje na dzieci, a nie na alkohol.

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

Chirurg przyjmuje
Chirurg przyjmuje
Oferuje usługi
REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl