TworzymyGłos Regionu

Nowy samochód dla Straży Miejskiej

Czwartek, 17 września 2020 o 10:46, aktualizacja Czwartek, 17 września 2020 o 13:48, autor: 0 1050
Nowy samochód dla Straży Miejskiej

Czwartek 17 września rozpoczął się dla Straży Miejskiej wyjątkowo, na służbę dotarł nowy samochód, Dacia Dokker, który zastąpi wysłużone już Renault Kangoo.

Samochód jest jednym z podstawowych narzędzi pracy Straży Miejskiej, dzięki któremu patrol może szybko dostać się na miejsce zdarzenia, prowadzić patrole i służyć pomocą w każdym miejscu na terenie gminy. Aktualnie używane auto, Renault Kangoo, zostało zakupione wraz z powstaniem jednostki 12 lat temu i czas świetności ma już za sobą. Przez ten okres licznik nabił ponad 210 000 km, wiele zdarzeń i niestety także awarii. Tylko w przeciągu ostatnich 5 lat na najbardziej konieczne remonty samochodu wydano ponad 30 000 zł. To niemal połowa ceny jaką przeznaczono na zakup nowego auta. Przywieziona dzisiaj Dacia Dokker kosztowała niewiele ponad 70 tysięcy złotych.

(UMiG Wschowa)

REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl