TworzymyGłos Regionu

Nowe godziny otwarcia i ograniczenia w bibliotece

Wtorek, 11 sierpnia 2020 o 13:09, autor: 2 579
Nowe godziny otwarcia i ograniczenia w bibliotece

Wschowska biblioteka zmienia godziny otwarcia. Obowiązują także ograniczenia, które przestrzegać powinien każdy czytelnik.

Od 11 sierpnia 2020 r. Biblioteka będzie otwarta dla Czytelników następująco:

- poniedziałek – piątek w godz. 9:00 – 15:00
- sobota w godz. 10:00 – 13:00

Obowiązujące ograniczenia:

- Przywrócone zostają wypożyczenia książek i audiobooków z wolnym dostępem do półek oraz możliwość korzystania z czytelni internetowej dla dorosłych.

- Zwroty książek i audiobooków przyjmowane będą tylko w czytelni, na parterze. Prosimy o zapakowanie ich w reklamówki i odkładanie na oznaczonym wózku.

- W bibliotece czytelnicy samodzielnie dokonują wyboru książek, zachęcamy również do składania zamówień drogą mailową lub telefoniczną.

- W placówce będzie mogła przebywać jednocześnie ograniczona ilość osób.

- Pobyt w wypożyczalniach zostaje ograniczony tylko na czas wyboru materiałów bibliotecznych. Nie jest dopuszczalne przebywanie w wypożyczalniach w innym celu.

- Do odwołania nie będzie możliwości korzystania z urządzeń interaktywnych, PlayStation, itd., nie będą organizowane żadne imprezy dla dzieci i dorosłych.

- Do Biblioteki prosimy przychodzić w środkach ochrony indywidualnej (maseczki, rękawiczki).

Jednocześnie informujemy, że w dniach 24 do 28 sierpnia odbędzie się coroczna reinstalacja komputerowego systemu bibliotecznego. Nie będzie możliwości wypożyczania zbiorów, a elektroniczny katalog na stronie internetowej będzie nieaktywny. Prosimy o wcześniejsze zaopatrzenie się w książki czy audiobooki.

Informacje o wszystkich zmianach dotyczących funkcjonowania placówki na bieżąco zamieszczane są na bibliotecznym facebooku i stronie internetowej www.biblioteka.wschowa.com.pl.

tekst: Biblioteka Wschowa

foto: Dorota Szczerbowicz

REKLAMA

Komentarze (2)

avatar

avatar
~Wyborca
11.08.2020 14:14

Kolejni, budżetowi, a pensja w 100% należna

avatar
~Tomasz Mazur
12.08.2020 10:36

Sugerowanie, że bibliotekarki i bibliotekarze wiecznie się obijają w pracy, a szczególnie bardzo aktywne Panie z naszej biblioteki, jest trochę niestosowne, nie wydaje Ci się, ~Wyborco?

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

Kupię mieszkanie
Kupię mieszkanie
Mieszkania
Alufelgi
Alufelgi
Części i akcesoria
Mazda 5
Mazda 5
Sprzedam
Koła do Zafiry
Koła do Zafiry
Części i akcesoria
REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl