Nikt nie wróci do domu głodny. Jesienny Piknik Rodzinny w Sławie

Środa, 11 października 2017 o 10:06, aktualizacja Środa, 11 października 2017 o 10:20, autor: 0 380
Nikt nie wróci do domu głodny. Jesienny Piknik Rodzinny w Sławie

Sławskie Centrum Kultury i Wypoczynku w Sławie oraz Urząd Miejski w Sławie zapraszają już w niedzielę, 15 października o godz. 15:00 na "Dyniowy Zawrót Głowy", a będzie się działo.

Organizatorzy przygotowali jak co roku wiele atrakcji m. in.: jesienne zabawy, rodzinne konkurencje, występy dzieci z sekcji tanecznej Domu Kultury w Sławie, koncert zespołu THE END i oczywiście tradycyjne już rozstrzygnięcie konkursu na największą dynię i konkursu na oryginalne przetwory domowe.  Nikt nie wróci do domu głodny, zadba o to Liga Kobiet z Lipinek oraz OSP Sława.

Przyjdźcie całymi rodzinami, aby spędzić niedzielne popołudnie w miłej atmosferze. Zaczynamy o 15:00 na placu za Domem Kultury w Sławie.

(SCKiW)

REKLAMA

Komentarze (0)

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz dodaj komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Pozostałe wiadomości

nazwaZaproszenie na otwarcie wystawy "Świadkowie minionych pokoleń"
21.02.20180 159
Świadkowie minionych pokoleń to wystawa archeologiczno-etnograficzna przygotowana z okazji jubileuszu 50-lecia istnienia Muzeum Ziemi Wschowskiej, którą prezentowana będzie od 28 lutego do ...

Ogłoszenia

Stacja Kontroli Pojazdów
Stacja Kontroli Pojazdów
Oferuje usługi
działka budowlana
działka budowlana
Działka budowlana
REKLAMA

Praca

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl