TworzymyGłos Regionu

Nadeszła Wiosna

- jak ją powitamy?

Piątek, 20 marca 2020 o 08:10, aktualizacja Piątek, 20 marca 2020 o 12:09, autor: 16 1139
Nadeszła Wiosna

Od godziny 4:50 mamy WIOSNĘ. Nie wszyscy może zauważyli ten fakt, ponieważ będąc w domach sprzątamy, pierzemy, gotujemy, jemy... i znowu jemy, a jak nas ostatnio poinformował fb, w niektórych rodzinach nawet czytają książki. Są też tacy, co je piszą, ale ich jest zdecydowana mniejszość (pozdrawiamy kolegę Rafała). Dla tych wszystkich, którzy jeszcze nie zauważyli, co kwitnie na dworze, mamy piękną galerię Marka Argenta.

Choć zawsze tego samego dnia, w tym roku wiosna przyszła dużo szybciej. Dzięki ciepłej zimie już kwitną kwiaty, które zwykle rozkwitały pół miesiąca później. Znajdziemy je w parkach miejskich, na skwerach czy w ogrodach. Już uwijają się pszczoły i motyle. Ptaki licznie zlatują się na stawy, nawet takie, których tu wcześniej nie było.

REKLAMA

Komentarze (16)

avatar

avatar
~Gosc
20.03.2020 10:22

Nadeszla wiosna a znia wronki buduja gniazda w parku przy urzedzie skarbowym.Wraz z nimi sypie sie grad odchodow na chodniki samochody i na ludzi a wladze miasta maja to gdzies parking samochodowy przy ul rzemieslniczej caly bialy wraz z autami co chwile tylko jezdzimy na myjke myc auta wszyscy wiemy jak odchody niszcza lakier a wystarczy raz i drugi zniszczyc gniazda poki nie ma jaj i wrony tu nie wroca dodaje ze nad ranem wrzask wron daje tak popalic ze nie da sie spac jesli miasto cos nie zrobi to trzeba bedzie chyba urzednikow usunac

avatar
~Mama
20.03.2020 12:01

Wiesz co to jest ortografia i interpunkcja?

avatar
~sisi
20.03.2020 12:18

Piękne te zdjęcia, dziękuj za nie! Chociaż tyle w tych trudnych czasach "zarazy"

avatar
~Gosc
20.03.2020 12:24

Do mamy ty mi nie pirnicz o ortograi i interpunkcji tu sie pisze jak leci jesli tobie sie nie podoba to nie czytaj i niech wronki daja ci na leb

avatar
~Wschowianin
20.03.2020 13:00

Brawo a mama ty spadaj tu piszemy poprostu szybko i nie bedziemy myslec nad interpunkcja uczona cholera sie znalazla chyba pisiorowa

avatar
~Mama
20.03.2020 14:19

Ktoś wam musi osły to powiedzieć bo myślicie że to jest w porządku. Mówić nie umiecie, pisać nie umiecie więc do nauki a nie komentarze pisać.

avatar
~tyghbn8
20.03.2020 14:42

Pomyśl czy jest różnica: (Zrobię ci łaskę ) lub ( Zrobie ci laske ) Nie pisz ,że ortografia i interpunkcja nie ma znaczenia.

avatar
~Do Gosc
20.03.2020 16:52

Po tych wpisach widać, że ty mając IQ mniejsze od wrony nie jesteś taki najgorszy. Możesz spać spokojnie, są większe bezmózgi od ciebie.

avatar
~Wschowianin
20.03.2020 17:01

Sami uczeni k...na tej stronie

avatar
~Kotka
20.03.2020 17:15

A!, może Kot - pa, Kot, to jedyne stworzenie we Wschowie co to wszystko na czele z UMiG po prostu "olewa" !!!!. Ciekawe, czy kot kotu jest równy i podobnie ten z Nowogrodzkiej to czyni ??????

avatar
~Zenek
20.03.2020 18:40

Teraz to nawet kot jest polityczny.

avatar
~wschowa
20.03.2020 18:30

nie ma co się wściekać, jak się chce publicznie pisać, trzeba robić to bez błędów. Nigdy się nie pisze jak leci. Koniec, kropka.

avatar
~Y do - Zenka
21.03.2020 08:54

Zenku,,,,,, kot z Nowogrodzkiej to był zawsze polityczny i oczkiem w OKU pisowskiej kast !. Ba!, nawet ważniejszy niż p. Basia i pan od objadzików tej p. z Trybunału K, co to jest na żądanie prezesa jako jego "odkrycie towarzyskie........ . Taki świat, jak to powiedział jeden z wiceministrów rządu pisowskiego ..." czasów nienormalnych"...., podejrzewam, że pomylił ze Stanek Klęski Żywiołowej, której u nas wg tego rządu jak widać NIE MA !?.... . Wracając do Kota - czyli jest polityczny !.

avatar
~Gosc
21.03.2020 11:00

Predzej czy pozniej kot i tak .... a za nim wlasciciel

avatar
~on
21.03.2020 22:25

Nieźle Marku - ale możesz zrobić to lepiej i o tym wiesz tak jak ja.

avatar
~Greq
21.03.2020 22:33

Piękne zdjęcia! I Wschowa też jest piękna, tylko trzeba umieć na nią patrzeć.