TworzymyGłos Regionu

Kongres Świadków Jehowy w Zielonej Górze. Około 300 osób ze Wschowy, Sławy i okolic weźmie w nim udział

Wtorek, 07 sierpnia 2018 o 10:31, autor: 7 1822
Kongres Świadków Jehowy w Zielonej Górze. Około 300 osób ze Wschowy, Sławy i okolic weźmie w nim udział

Od 10 do 12 sierpnia w hali Centrum Rekreacyjno-Sportowe w Zielonej Górze odbędzie się Kongres Świadków Jehowy pod hasłem ,,Bądź odważny!" Jak informuje nas Rafał Zubik, odpowiedzialny za kontakt z mediami, w Zielonej Górze kongres organizowany jest od 20 lat, biorą w nim udział między innymi mieszkańcy Wschowy, Sławy i okolic, łącznie około 300 osób.

Kongres Świadków Jehowy odbędzie się w najbliższy weekend (10-12 sierpnia) w hali CRS przy ulicy Sulechowskiej 41 w Zielonej Górze.

- W tym roku odbędzie się pod hasłem „Bądź odważny!”. Trzydniowy program kongresu składa się z 54 części — przemówień, słuchowiska, wywiadów i krótkich filmów. Ponadto w ostatnim dniu kongresu zostanie wyświetlony dłuższy film zatytułowany Historia Jonasza — opowieść o odwadze i miłosierdziu - mówi Rafał Zubik odpowiedzialny za kontakt z mediami - Każdego dnia sesje przed południem i po południu będą rozpoczynały specjalnie przygotowane na tę okazję filmowe programy muzyczne. Z programu mogą odnieść pożytek wszyscy obecni. Wyzwania, jakie każdego dnia przynosi życie, mogą pozbawić nas sił i spokoju. Ludzie w każdym wieku odczuwają teraz znacznie więcej obaw i niepokojów niż kiedykolwiek. Zmaganie się z takim stresem wymaga odwagi.

Wstęp na kongres jest bezpłatny. Program każdego dnia rozpoczyna się o godzinie 9:20.

- W roku 2018 w całym kraju odbędzie się 28 takich kongresów - dodaje Rafał Zubik - Podobnie jak w poprzednich latach, kilka tygodni przed kongresem Świadkowie Jehowy będą brać udział w kampanii zapraszania innych osób, by skorzystały z tego programu. Osobiście będą wręczać specjalne zaproszenia na ten Kongres wszystkim mieszkańcom Zielonej Góry, Krosna Odrzańskiego, Sulechowa, Dębna, Gorzowa Wielkopolskiego, Głogowa, Nowej Soli, Żar, Żagania, Sławy, Kostrzyna nad Odrą oraz innych okolicznych miejscowości.

Szczegółowy program kongresu znajduje się tutaj - program kongresu.

(rak/foto: RZ)

REKLAMA

Komentarze (7)

avatar
~Kotwicki Jan
07.08.2018 16:50

Odwaga im nie jest do niczego potrzebna skoro nie mają zamiaru stawać w obronie Ojczyzny!

avatar
~Jajka
07.08.2018 21:58

A Ty masz odwagę?

avatar
~Lukasz
07.08.2018 23:27

Oni maja właśnie dużo odwagi powiedzieć nie, debilom którzy każą strzelać do drugiego niewinnego czlowieka i to w imię czego? Ojczyzny? Ojczyzna jest tam gdzie moja rodzina I moje serce a nie tam gdzie ktoś oddzielił kawałek ziemi.

avatar
~Adaś
08.08.2018 17:55

Ad. Łukasz" - forumowiczu, ..... hmm, .... świetnie napisane Łukaszu . Polityk bez konsekwencji przesuwa palec po mapie , ale sam się za to nie bije, ...... to inni mają za jego "sprawę" życie oddać .... dlaczego to tak jest ? Adaś

avatar
~do kom 1
09.08.2018 11:44

I trudno się nie zgodzić z panem Jaśkiem. Kto zna środowisko Swiadków Jehowy, wie o czym mówię.

avatar
~Adwentysta
09.08.2018 14:20

Zakaz używania broni i zabijania jest cechą tego Kościoła więc po co tu jakąś tajemnicę środowiskową tworzyć ? Przykład Desmonda Dossa pokazuje, że nawet osoby o takich przekonaniach mogą zasłużyć się Ojczyźnie. Proponuje Panom trochę rozszerzać horyzonty

avatar
~martin72
12.08.2018 13:25

O jakiej odwadze oni chcą mówić. Nie szanują flagi, godła A o patriotyzmie nie ma w ogóle mowy.

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Praca

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl