TworzymyGłos Regionu

reklama

Nauczycielki ze Szlichtyngowej i Jędrzychowic z awansami zawodowymi (FOTO)

Środa, 30 sierpnia 2023 o 14:16, autor: 0
Nauczycielki ze Szlichtyngowej i Jędrzychowic z awansami zawodowymi (FOTO)

We wtorek, 29 sierpnia 2023 r., Burmistrz Miasta i Gminy Szlichtyngowa, Jolanta Wielgus, dokonała uroczystego wręczenia aktów nadania stopnia awansu zawodowego nauczyciela mianowanego. Ceremonia miała miejsce po zakończonych procedurach egzaminacyjnych.

Kto otrzymał awans?

O awans zawodowy ubiegały się nauczycielki z różnych placówek edukacyjnych w regionie. Karina Rodak-Szala i Dajana Lewandowska są związane z Zespołem Placówek Edukacyjnych w Szlichtyngowej, a Wioleta Barć pracuje w Szkole Podstawowej im. Wojska Polskiego w Jędrzychowicach.

Proces egzaminacyjny

Nauczyciele, którzy zakwalifikowali się do tego etapu, przeszli przez egzamin przed specjalnie powołaną Komisją Egzaminacyjną. Egzamin ten był zgodny z Zarządzeniem Burmistrza i wszyscy kandydaci zdali go pomyślnie. W trakcie egzaminu przedstawiali swój dorobek zawodowy i odpowiadali na pytania Komisji, wykazując się przy tym bardzo wysokim poziomem wiedzy i umiejętności.

Wręczenie aktów

Pani Burmistrz wręczyła akt nadania stopnia awansu zawodowego każdej z nauczycielek. Dodatkowo każda z pań otrzymała symboliczną różę. Burmistrz Wielgus wyraziła też swoje gratulacje oraz podziękowania za dotychczasową pracę z dziećmi i młodzieżą. Nauczyciele z kolei złożyli ślubowanie zgodnie z art. 15 Karta Nauczyciela, co potwierdzili własnoręcznym podpisem na akcie ślubowania.


Źródło/foto: Szlichtyngowa.pl

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl