TworzymyGłos Regionu

Nauczyciele ze wschowskiej „Jedynki” wystąpią w przedstawieniu teatralnym!

Wtorek, 06 czerwca 2023 o 11:33, aktualizacja Wtorek, 06 czerwca 2023 o 12:06, autor: 4
Nauczyciele ze wschowskiej „Jedynki” wystąpią w przedstawieniu teatralnym!

Społeczność Szkoły Podstawowej nr 1 im. Polskich Olimpijczyków we Wschowie szykuje się na wyjątkowe, zaskakujące i bezprecedensowe wydarzenie - przedstawienie teatralne o tytule „Bajkowy Galimatias”. To niezwykłe widowisko zostanie wystawione przez samą kadrę nauczycielską SP 1, która pragnie zaprosić wszystkich mieszkańców Wschowy i okolicznych miejscowości do uczestnictwa w tej magicznej chwili. Czeka nas wieczór pełen emocji i fantazji.

Szczegóły wydarzenia: Data, godzina i miejsce przedstawienia

Przedstawienie odbędzie się 6 czerwca 2023 roku o godzinie 17:00 w sali widowiskowej Centrum Kultury i Rekreacji (CKiR) we Wschowie. To właśnie tam artyści-nauczyciele z SP 1 pragną przenieść widzów w świat baśni i bajek, w których wszystko jest możliwe.

Wstęp wolny

Dyrekcja, nauczyciele i pracownicy Szkoły Podstawowej nr 1 serdecznie zapraszają wszystkich mieszkańców Wschowy i okolic na to wyjątkowe przedstawienie teatralne. 

„Przyjdźcie i przekonajcie się, jak wyglądałyby bajki bez czarnych charakterów i czy dobro ze złem muszą podążać ze sobą w parze. Serdecznie zapraszamy!” - zachęcają organizatorzy. 

Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji! Weźcie udział w „Bajkowym Galimatasie” i doświadczcie magii, która kryje się w każdej historii. Zapraszamy do udziału w tej niezapomnianej podróży do krainy wyobraźni!

Źródło: SP 1 we Wschowie

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (4)

avatar

avatar
~Teatralny
28.05.2023 17:36

Kiedyś w Zanie był teatr, występowało się w Domu Kultury, pani Basia Drobniak nas prowadziła. Te czasy już niestety nie powrócą...

avatar
~Karykaturalnie
29.05.2023 07:29

Bo teraz jest na całej linii społeczno - politycznej totalnie karykaturalnie !. Niestety takie czasy z cyklu w myśl znamiennych już słów """" bo nam to wszystko się należy i basta ...." !.

avatar
~Mieszkanka Wschowy
28.05.2023 21:16

Super ? bardzo ciekawy pomysł Wspaniali nauczycieli którzy uczą /uczyli nasze dzieci w roli aktorów Brawo Z pewnością przyjdziemy

avatar
~capella
08.06.2023 08:21

Dlaczego nie ma relacji z występu nauczycieli ze Szkoly Nr 1 ? ZW też ludzie przeglądają ! Występ był super udany ! Aktorzy i widownia spisali się na medal ! Prosimy o więcej !!

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl