TworzymyGłos Regionu

reklama

Muzyczne przeboje w klasycznej odsłonie. We Wschowie wystąpi Orkiestra Miła Gnieznu

Środa, 21 lutego 2024 o 10:50, aktualizacja Środa, 21 lutego 2024 o 11:02, autor: 1
Muzyczne przeboje w klasycznej odsłonie. We Wschowie wystąpi Orkiestra Miła Gnieznu

Już w sobotę, 2 marca, o godzinie 16:00 w Sali Widowiskowej Centrum Kultury i Rekreacji we Wschowie odbędzie się koncert, na którym wystąpi Orkiestra Miła Gnieznu pod batutą Pani Sary Powagi, nauczycielki klasy skrzypiec w Państwowej Szkole Muzycznej I stopnia im. Karola Kurpińskiego we Wschowie. Wstęp wolny.

Od Jacksona do Nirvany - rock i pop w aranżacjach smyczkowych

Koncert zapowiada się jako wyjątkowe wydarzenie, podczas którego publiczność będzie miała okazję usłyszeć wielkie hity muzyki rockowej i popowej w nietypowych aranżacjach na orkiestrę smyczkową. W repertuarze znajdą się utwory legendarnych artystów i zespołów, takich jak Michael Jackson, Billie Eilish, Edith Piaf, Black Sabbath, Nirvana oraz Queen.

Zobacz: Sara Powaga i Krystian Klej - koncert kameralny we Wschowie

Źródło: Państwowa Szkoła Muzyczna we Wschowie

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

avatar

avatar
~Urszula Chudak
02.03.2024 21:14

Dzisiejszy koncert, to przebywanie ponad godzinę w zupełnie innej przestrzeni - przestrzeni wypełnioną piękną muzyką i cudownie reagującą publicznością. Przeboje Edith Piaf czy Queen na osiem skrzypiec i trzy kontrabasy, robiły super wrażenie. Całości dopełniała jak zawsze na wysokim poziomie, konferansjerka. Jednym słowem piękny, sobotni wieczór!

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl