TworzymyGłos Regionu

reklama

Mikozanki 2022 w I LO we Wschowie (ZDJĘCIA)

Środa, 07 grudnia 2022 o 19:39, aktualizacja Środa, 07 grudnia 2022 o 20:24, autor: 0
Mikozanki 2022 w I LO we Wschowie (ZDJĘCIA)

Cała społeczność I Liceum Ogólnokształcącego we Wschowie włączyła się w organizację kolejnej edycji „Mikozanek”, czyli imprezy integracyjnej dla uczniów klas ósmych i ich rodziców. Po raz kolejny uczniowie ostatnich klas szkół podstawowych mogli spędzić popołudnie w murach wschowskiego liceum, a wszystko to w świątecznym klimacie.

„Mikozanki” to wydarzenie, które w Zanie odbywa się regularnie od kilku lat w pierwszych dniach grudnia. Uczniowie klas ósmych mają okazję poznać szkołę od środka, porozmawiać z nauczycielami i nawiązać pierwsze kontakty ze starszymi kolegami i koleżankami. 

Nie inaczej było również w tym roku. Tłumnie zgromadzonych ósmoklasistów i ich rodziców w auli powitała dyrektor Agata Karolczyk-Kozyra. Przybyli goście wysłuchali występów uczniów Zana - Martyny Sachweh, Hani Kuzimowicz i Arsena Bezborodyia.

Po części oficjalnej przyszedł czas na zwiedzanie szkoły. Oprócz przeróżnych świątecznych aktywności w klasach, dekorowania pierników i zajadania się słodkościami, chętni ósmoklasiści wzięli udział w meczu siatkówki oraz złożyli życzenia szkole na wielkiej rolce papieru.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl