TworzymyGłos Regionu

reklama

Mikołaj w podróży po gminie Sława. Odwiedza dzieci i rozdaje prezenty (ZDJĘCIA)

Wtorek, 05 grudnia 2023 o 15:12, autor: 0
Mikołaj w podróży po gminie Sława. Odwiedza dzieci i rozdaje prezenty (ZDJĘCIA)

Dziś rano, 5 grudnia, Orszak Świętego Mikołaja wyruszył spod Urzędu Miejskiego, inaugurując kilkudniową wizytę w placówkach edukacyjnych gminy. Ten uśmiechnięty ulubieniec dzieci będzie odwiedzał żłobki, przedszkola oraz szkoły, wprowadzając w serca najmłodszych radość i świąteczny nastrój.

Święty Mikołaj rozpoczyna swoją misję

Pierwszego dnia swojej misji, Mikołaj zawitał do Szkoły Podstawowej im. Franciszka Niewidziajły w Sławie, Przedszkola Niepublicznego "Promyk", Niepublicznej Szkoły Podstawowej "Happy House" oraz do "Krainy Pani Sowy". Rozdawane paczki, przygotowane przez pracowników SCKiW, urzędników, a także przez młodzież ze Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Sławie, wywołały niekrytą radość wśród najmłodszych.

Kolejne dni pełne niespodzianek

Zgodnie z harmonogramem, w najbliższą środę i czwartek Święty Mikołaj wraz ze swoimi pomocnikami odwiedzi kolejne placówki. Wśród dzieci panuje już wielkie oczekiwanie na te wyjątkowe spotkania, które z pewnością pozostaną na długo w ich pamięci.

Wizyta Świętego Mikołaja w gminie jest nie tylko chwilą radości dla dzieci, ale także pięknym przykładem współpracy między lokalnymi instytucjami, szkołami, a urzędem miejskim, mającym na celu stworzenie magicznej atmosfery przed zbliżającymi się świętami.

Źródło: Urząd Miejski w Sławie

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl