TworzymyGłos Regionu

reklama

Magdalena Popławska we Wschowie. „Oczarowała licealistów”

Sobota, 18 listopada 2023 o 10:50, aktualizacja Niedziela, 19 listopada 2023 o 18:56, autor: 0
Magdalena Popławska we Wschowie. „Oczarowała licealistów”

W I Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Tomasza Zana we Wschowie odbyło się wyjątkowe spotkanie z Magdaleną Popławską, aktorką teatralną i filmową. Wydarzenie zorganizowane zostało w ramach współpracy szkoły ze Stowarzyszeniem Twórcze Horyzonty, przy wsparciu finansowym Banku Spółdzielczego we Wschowie.

Spotkanie pełne inspiracji i pasji

Uczniowie wszystkich klas humanistycznych mieli okazję spotkać się z Panią Magdaleną, która jak relacjonują nauczyciele: „Oczarowała licealistów swoją autentycznością, empatią, spontanicznością, pasją i otwartością”. Aktorka zyskała uznanie młodzieży nie tylko swoim profesjonalizmem, ale także wspaniałym podejściem do młodych ludzi.

Wgląd w świat aktorstwa

Podczas spotkania, uczniowie dowiedzieli się o wielu aspektach pracy aktora, w tym o wyzwaniach, z jakimi się mierzy. Magdalena Popławska podzieliła się również swoimi doświadczeniami dotyczącymi najtrudniejszych ról oraz cech, które najbardziej ceni w reżyserach.

Czytaj również: Studenci z „Erasmusa” przyjechali do I LO. „W wydarzeniu uczestniczyło 160 uczniów”


Źródło/foto: I LO Wschowa, ZanTV

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl