TworzymyGłos Regionu

reklama

Koncert na 100-lecie Disney'a. Zaprasza Orkiestra Maestoso

Środa, 14 czerwca 2023 o 00:36, autor: 1
Koncert na 100-lecie Disney'a. Zaprasza Orkiestra Maestoso

Orkiestra Maestoso Wschowa działająca przy Centrum Kultury i Rekreacji we Wschowie zaprasza dużych i małych na koncert z okazji 100-lecia Disney'a. Widzowie za pomocą muzyki przeniosą się do bajkowego świata największych muzycznych przebojów z kultowych filmów wytwórni Disney i Pixar. Wydarzenie odbędzie się 18 czerwca o godz. 17:30 w sali widowiskowej CKiR we Wschowie.

Król Lew, Kraina Lodu, Gwiezdne Wojny

Wszyscy doskonale znamy bajkowy świat Disney'a. To właśnie tam odkrywamy magię, spotykamy niezwykłych bohaterów i przenosimy się w fantastyczne przygody. Od 100 lat Disney tworzy niezapomniane historie, które trafiają do serc zarówno dzieci, jak i dorosłych. Tym razem Orkiestra Maestoso Wschowa wraz z wokalistkami z sekcji "Arabeska" z Leszna zaprasza nas na koncert, który przeniesie nas do tego niesamowitego świata za pomocą muzyki. Będziemy mogli usłyszeć utwory m.in. ze ścieżek dźwiękowych "Krainy lodu", "Króla Lwa", "Pocahontas", a także "Gwiezdnych wojen" i animacji studia Pixar.

Disney ma 100 lat

Historia wytwórni Disney'a rozpoczęła się 16 października 1923 roku, kiedy to bracia Walt i Roy Disney założyli małą wytwórnię filmową. Od tamtego czasu Disney stał się nieodłączną częścią kultury popularnej na całym świecie. Bajkowe filmy, postacie i piosenki zyskały ogromną popularność, stając się ikonami współczesnej popkultury. 100-lecie istnienia Disney'a to okazja do celebrowania tej niezwykłej podróży przez świat magii i marzeń.

Koncert Orkiestry Maestoso

Koncert odbędzie się 18 czerwca o godzinie 17:30 w sali widowiskowej Centrum Kultury i Rekreacji we Wschowie. Będzie to doskonała okazja, aby wszyscy miłośnicy muzyki Disney'a spotkali się i wspólnie cieszyli się niesamowitą atmosferą. Orkiestra Maestoso, znana z doskonałych interpretacji muzyki filmowej, wraz z wokalistkami z sekcji "Arabeska" z Leszna zapewnią niezapomniane wrażenia muzyczne.

Repertuar koncertu

Podczas koncertu będziemy mieli okazję usłyszeć utwory z największych i najbardziej uwielbianych filmów Disney'a i Pixar. Przeniesiemy się w świat "Króla Lwa", gdzie zabrzmi niezapomniana "Circle of Life". Poznamy także historię niezwykłej Pocahontas, której przejmujący utwór "Colors of the Wind" porusza serca. Na koncercie nie zabraknie również kultowych piosenek z filmów "Kraina lodu", "Gwiezdne wojny" oraz animacji studia Pixar. To będzie magiczny wieczór, w którym spotkamy naszych ulubionych bohaterów i przypomnimy sobie niezapomniane chwile z ich przygód.

Bilety

Bilety w cenie 30 zł można nabyć online TUTAJ oraz w siedzibie Centrum Kultury i Rekreacji we Wschowie. Zachęcamy do skorzystania z tej okazji i wspólnego spędzenia wieczoru w bajkowym nastroju.

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (1)

avatar

avatar
~Monia
14.06.2023 23:08

Będę.

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl