TworzymyGłos Regionu

reklama

Jarmark Bożonarodzeniowy w Sławie. Świąteczne smakołyki, alpaki i spotkanie z Mikołajem!

Wtorek, 28 listopada 2023 o 14:25, aktualizacja Wtorek, 28 listopada 2023 o 17:06, autor: 0
Jarmark Bożonarodzeniowy w Sławie. Świąteczne smakołyki, alpaki i spotkanie z Mikołajem!

W niedzielę 10 grudnia, Nowy Rynek w Sławie zamieni się w magiczne miejsce pełne świątecznej atmosfery. Od 12:00 do 18:00 odwiedzających czekać będą liczne atrakcje, w tym stoiska z rękodziełem i tradycyjnymi potrawami. To idealna okazja, aby poczuć magię nadchodzących święt i spróbować lokalnych przysmaków.

Komnata Świętego Mikołaja i Zagroda z alpakami

Dla najmłodszych przygotowano spotkanie ze Świętym Mikołajem, który z radością wysłucha ich świątecznych życzeń. Dodatkową atrakcją będzie zagroda z alpakami od Rancza Lucky, gdzie będzie można poznać te urocze zwierzaki.

Kiermasz rękodzieła i świąteczne przysmaki

Odwiedzający będą mieli okazję zakupić wyjątkowe rękodzieło oraz delektować się świątecznymi smakołykami. Wśród nich znajdą się tradycyjne ciasta, ciasteczka oraz gorące napoje, które z pewnością umilą zimowe popołudnie.

Program artystyczny i warsztaty

W ramach jarmarku odbędą się także warsztaty plastyczne "Pomaluj Święta" od 12:00 do 16:00, gdzie uczestnicy będą mogli dekorować bombki. O 15:30 rozpocznie się blok artystyczny z występami dzieci i młodzieży. Wydarzenie zakończy się uroczystym włączeniem iluminacji świetlnych o 16:00 przez Burmistrza Sławy i mieszkańców.

Zobacz również: Zbliża się Jarmark Bożonarodzeniowy nad Jeziorem Sławskim


Źródło: Urząd Miejski w Sławie

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl