TworzymyGłos Regionu

reklama

Burmistrz Sławy odznaczony!

Poniedziałek, 29 maja 2023 o 12:26, aktualizacja Poniedziałek, 29 maja 2023 o 12:44, autor: 1
Burmistrz Sławy odznaczony!

Uroczyste obchody Dnia Samorządu w naszym województwie odbyły się 27 maja w Świebodzinie. To coroczne święto, które gromadzi przedstawicieli samorządów lokalnych z całego terytorium. Wydarzenie miało wyjątkowy charakter, odznaczeni zostali m.in. Burmistrz Sławy Cezary Sadrakuła oraz Sekretarz Gminy Danuta Pitrowska.

Wyróżnienia dla burmistrza i sekretarza gminy

Podczas uroczystości Burmistrz Sławy Cezary Sadrakuła oraz Sekretarz Gminy Danuta Pitrowska otrzymali prestiżową "Odznakę Honorową za Zasługi dla Samorządu Terytorialnego". To ważne wyróżnienie nadawane przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji za szczególne zasługi na rzecz samorządu. Jest to ukoronowanie ich wieloletniej pracy i zaangażowania w rozwój lokalnych jednostek samorządu terytorialnego oraz ich związków i stowarzyszeń.

Ministerstwo nagradza za działalność samorządową

"Odznaka Honorowa za Zasługi dla Samorządu Terytorialnego" jest wyjątkowym wyróżnieniem, które potwierdza wysoką jakość pracy i zaangażowanie w samorząd. Ministerstwo nagradza osoby, które przyczyniły się do rozwoju lokalnych społeczności i wprowadzenia pozytywnych zmian na poziomie samorządu. To także forma uznania dla osób, które wyróżniają się szczególnym zaangażowaniem i aktywnością na rzecz społeczności lokalnej.

Źródło/foto: Wojewoda Lubuski Władysław Dajczak

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (1)

avatar

avatar
~4427018074
06.06.2023 20:00

Serdeczne gratulacje. Podziwiam Pana od wielu lat, znaczy podziwiam działania pańskiej ekipy z urzędu. Oczywiście pod Pańskim "dowództwem" doceniam to. Jestem mieszkańcem Wschowy. Zazdroszczę mieszkańcom Gminy Sława takiego " WODZA" Szanujcie tego człowieka nigdy już taki facet wam się nie zdarzy.

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl