TworzymyGłos Regionu

reklama

Festiwal Piosenki Ekologicznej we Wschowie. „Znamy rady na odpady” (FOTO)

Czwartek, 09 listopada 2023 o 16:49, aktualizacja Czwartek, 09 listopada 2023 o 17:05, autor: 2
Festiwal Piosenki Ekologicznej we Wschowie. „Znamy rady na odpady” (FOTO)

W sali widowiskowej Centrum Kultury i Rekreacji we Wschowie rozbrzmiały głosy młodych talentów dedykowane naszej planecie. Festiwal Piosenki Ekologicznej, już po raz kolejny, nie tylko dostarczył niezapomnianych wrażeń muzycznych, ale również zwrócił uwagę na istotne kwestie ekologiczne.

Organizatorzy zadbali o atmosferę

Spółka Komunalna Wschowa wespół ze Strażą Miejską zadbały o to, aby wydarzenie pozostało długo w pamięci uczestników oraz widzów. Hasło tegorocznej edycji festiwalu, "Znamy rady na odpady", przemawiało do świadomości ekologicznej każdego słuchacza i stanowiło inspirację dla twórczych umysłów najmłodszych.

Ze szkół i przedszkoli

W rywalizacji uczestniczyły dzieci ze szkół i przedszkoli z całej gminy Wschowa, które zaprezentowały swoje umiejętności na wysokim poziomie. Jury, przed trudnym zadaniem wyboru najlepszych, ostatecznie przyznało główne wyróżnienia Przedszkolu Nr 1 we Wschowie oraz duetowi ze Szkoły Podstawowej w Osowej Sieni.

Występ specjalny

Wyjątkowym punktem programu był występ Kacpra Kozyry z Warsztatów Terapii Zajęciowej, który swoją muzyczną interpretacją skradł serca publiczności. Nie zabrakło również aktywnego udziału Uczestników Dziennego Domu Senior+, którzy dodali festiwalowi międzypokoleniowego charakteru.

Spółka Komunalna Wschowa dziękuje

Zakończenie festiwalu to czas podziękowań. Spółka Komunalna Wschowa wyraziła wdzięczność dla wszystkich zaangażowanych, w tym Straży Miejskiej, Gminie Wschowa, CKiR Wschowa oraz Komendzie Powiatowej Policji za współpracę i wsparcie w przygotowaniu tego wartościowego wydarzenia.

Źródło: Spółka Komunalna we Wschowie


REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (2)

avatar

avatar
~Mieszkaniec
09.11.2023 22:48

Brawo Przedszkole nr 1 ?

avatar
~Rodzic
10.11.2023 12:18

Brawo Brawo

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl