TworzymyGłos Regionu

Falubazowe paczki dotarły do Sławy (ZDJĘCIA)

Czwartek, 16 grudnia 2021 o 17:47, autor: 4 1048
Falubazowe paczki dotarły do Sławy (ZDJĘCIA)

W ramach akcji Falubazowe Mikołajki przedstawiciele Falubaz Zielona Góra przywieźli paczki dla dzieci ze sławskich domów dziecka i świetlic środowiskowych kierowanych przez OPS. Prowadzona od 13 lat na przełomie listopada i grudnia jest największą akcją charytatywna w województwie lubuskim.

Celem przedsięwzięcia jest obdarowanie prezentami dzieci, które w okresie Świąt Bożego Narodzenia wymagają szczególnej życzliwości i opieki. Pomysłodawcami akcji byli kibice, wszystko zaczęło się od kilku paczek, które zostały przekazane najbardziej potrzebującym rodzinom w Zielonej Górze. Dziś są ich tysiące, trafiają do podopiecznych domów dziecka, świetlic wychowawczych i szpitali w Województwie lubuskim od Zielonej Góry po Sławę i Żagań.

Dzisiejsza wizyta przedstawicieli klubu z winnego grodu jest efektem podpisanej na początku tego roku umowy partnerskiej pomiędzy gminą Sława, a ZKŻ SSA. Przypomnijmy, że w ramach współpracy Sława i okolice były promowane podczas meczów rozgrywanych w Zielonej Górze. Przy okazji spotkania omówiony został harmonogram, plan współpracy i działania na kolejny rok. Zgodnie z ustaleniami, jeśli tylko warunki na to pozwolą prawdopodobnie w przyszłym roku uda się zorganizować w Sławie żużlowe wydarzenie.

(slawa.pl)

 

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (4)

avatar

avatar
~FWS
16.12.2021 18:33

kiedy mecz Unii z falubazem ? aaa zapomniałem..... ;D

avatar
~Do FWS
17.12.2021 17:29

Unia to może Falubazowi motory czyścić.

avatar
~FWS
17.12.2021 18:07

Czyścić to może falubaz bo akurat mają wolny czas jak ekstraliga będzie jeździć.

avatar
~Do FWS
18.12.2021 16:32

Co ty tam wiesz o żużlu w tej zapyziałej Wschowie:)

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl