TworzymyGłos Regionu

reklama

Dyrektor Maciej Grabianowski doceniony przez Ministra Edukacji i Nauki

Poniedziałek, 17 października 2022 o 15:54, aktualizacja Poniedziałek, 17 października 2022 o 20:43, autor: 3
Dyrektor Maciej Grabianowski doceniony przez Ministra Edukacji i Nauki

W Auli Uniwersytetu w Zielonej Górze odbyła się gala z okazji wojewódzkich obchodów Dnia Edukacji Narodowej. Uroczystość jest okazją do wręczenia nagród Ministra Edukacji Narodowej oraz Kuratora Oświaty. W tym roku wśród nagrodzonych znalazł się pan Maciej Grabianowski, dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 im. Polskich Olimpijczyków we Wschowie.

Dyrektor wschowskiej „Jedynki” nagrodę otrzymał z rąk Wicewojewody Lubuskiego pana Wojciecha Perczaka i Lubuskiej Kurator Oświaty pani Ewy Rawy. Wyróżnienie przyznane zostało za wybitne osiągnięcia w pracy dydaktycznej i wychowawczej.

- Życzymy kolejnych sukcesów, satysfakcji z pracy zawodowej, wytrwałości w pełnieniu swojej misji, pomyślności w życiu osobistym - czytamy we wpisie społeczności szkolnej zamieszczonym na Facebooku. - Jednocześnie dziękujemy za inspirowanie, motywowanie nas do podejmowania nowych wyzwań.

Maciej Grabianowski pracę w SP1 rozpoczął 1 września 2012 r. Był wówczas najmłodszym dyrektorem nie tylko na terenie powiatu wschowskiego, ale również w całej Polsce. W 2019 r. otrzymał nagrodę Lubuskiego Kuratora Oświaty, natomiast w 2021 r. Medal Komisji Edukacji Narodowej.

Źródło/foto: SP1Zobacz również: 
Uroczystość nadania imienia Szkole Podstawowej nr 1 we Wschowie (VIDEO)

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (3)

avatar

avatar
~Mama ucznia
17.10.2022 17:17

Brawo! Zawsze powtarzam, że to właściwa osoba na właściwym miejscu.Gratuluję!!!

avatar
~Mieszkanka Wschowy
18.10.2022 22:25

Brawo Grabian!

avatar
~Rodzic byłego ucznia
24.10.2022 22:40

Gratuluję, życzę kolejnych sukcesów.

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl