TworzymyGłos Regionu

reklama

Delegacja z Luckau odwiedziła Sławę (FOTO)

Wtorek, 07 listopada 2023 o 16:06, autor: 3
Delegacja z Luckau odwiedziła Sławę (FOTO)

Burmistrz Cezary Sadrakuła wraz ze współpracownikami podjął w dniu dzisiejszym delegację z Luckau, miasta partnerskiego Sławy. Podczas spotkania omówiono przede wszystkim plany współpracy na nadchodzący rok, w tym udział w świętach obu miast oraz przegląd dotychczasowych inwestycji.

Budowa kulturalnego serca Sławy

Jednym z najważniejszych punktów agendy było zwiedzanie placu budowy przyszłego nowego centrum kulturalnego Sławy. Dyrektor Tomasz Krzymiński, stojący na czele Sławskiego Centrum Kultury i Wypoczynku (SCKiW), osobiście oprowadził gości po sali widowiskowej, planowanych pracowniach i biurach, które mają stać się nowym miejscem spotkań i rozwoju kulturalnego miasta.

Źródło/foto: Urząd Miejski w Sławie

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (3)

avatar

avatar
~Pola
07.11.2023 18:44

Już przyjeżdżają po swoje jak przed 39

avatar
~do POLA
09.11.2023 08:14

OT I TO CAŁA PRAWDA O O ODWIEDZINACH .......NASI ZAPOMNIELI DO CZEGO DOPROWADZILI NASZ KRAJ ........

avatar
~Jak Polak?
12.11.2023 10:41

Do "Pola" --- a po co Polki i Polacy, a zwłaszcza Polki od ponad 40 lat dobrowolnie i masowo - całymi rodzinami - wyjeżdżali i wyjeżdżają do TYCH jak to ty piszesz"""" NIEMCÓW po swoje przed 39"""::)::) ????. Takiej obłudy jak twojej i tobie ze Wschowy i Sławy to już dawno nie było na zw.pl !!!!. Do dziś """masa""" kobiet, które wyjechały do Niemiec za tak zwanym "chlebem" nie wróciła do Polski - Wschowy - Sławy !!!!, nie wróciła do swoich dzieci, swoich mężów ---Hihahahahaha........ !!!!. O czym to świadczy "Polo" ????. Ta twoja pogarda to podejrzewam wynika z tych przemówień "waszego prezesa" ???-!.

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl