TworzymyGłos Regionu

reklama

Daryl Strodes wystąpił we Wschowie (FOTO)

Niedziela, 29 stycznia 2023 o 12:07, aktualizacja Niedziela, 29 stycznia 2023 o 12:18, autor: 0
Daryl Strodes wystąpił we Wschowie (FOTO)

Mieszkańcy Wschowy mieli okazję usłyszeć wyjątkowy koncert, który odbył się 28 stycznia o godzinie 19:00 w sali widowiskowej Centrum Kultury i Rekreacji. Koncert został zorganizowany w ramach inicjatywy "Zimowa Wschowa" i z udziałem znakomitego wokalisty i gitarzysty pochodzącego z Los Angeles, Daryla Strodesa.

Daryl Strodes to ceniony muzyk, który przez ostatnie 20 lat występował na całym świecie, zdobywając szerokie grono fanów. Jego twórczość to połączenie gatunków blues, R&B, funk i jazz, co czyni jego koncerty niepowtarzalnymi i pełnymi energii. Jego talent został doceniony przez branżę muzyczną, o czym świadczy fakt, że był nominowany do dwóch nagród Independent Music Awards, a jego utwory znalazły się na licznych listach przebojów w różnych gatunkach muzycznych.

Podczas koncertu we Wschowie, Daryl Strodes zaprezentował utwory z nadchodzącej EP-ki, starsze kompozycje funkowo-soulowe oraz klasyczne piosenki bluesa, rocka i R&B. Artysta wystąpił z zespołem składającym się z polskich muzyków: B. Topolski (gitara), Ł. Gorczyca (bas) i T. Dominik (perkusja).

Wstęp na koncert był bezpłatny. Organizatorzy, Centrum Kultury i Rekreacji, serdecznie dziękują wszystkim, którzy przybyli, aby wziąć udział w tym wyjątkowym wydarzeniu. Koncert został dofinansowany z Funduszu Promocyjnego STOART.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl