TworzymyGłos Regionu

reklama

Cheerleaderki do Wschowy wracają z pucharami! Udane występy na Mistrzostwach Polski w Grodzisku Mazowieckim

Poniedziałek, 15 kwietnia 2024 o 09:22, aktualizacja Poniedziałek, 15 kwietnia 2024 o 10:56, autor: 19
Cheerleaderki do Wschowy wracają z pucharami! Udane występy na Mistrzostwach Polski w Grodzisku Mazowieckim

W dniach 12-14 kwietnia 2024 r., w Grodzisku Mazowieckim odbyły się emocjonujące Mistrzostwa Polski w Cheerleadingu Sportowym. Klub Flash Wschowa może pochwalić się znaczącymi osiągnięciami.

Sukcesy Flash Wschowa na Mistrzostwach Polski w Cheerleadingu. Kto zdobył medale?

Trenerka i zarazem zawodniczka, Julia Tkacz, stanęła na podium w kategorii solo Cheer (akro) senior level 5, zdobywając tytuł Wicemistrzyni Polski. Znaczący sukces odnotowała również starsza grupa zespołu, która wywalczyła tytuł Mistrzyń Polski w kategorii pom dance basic youth dla początkujących cheerleaderek.

Młodsze dziewczynki, rywalizujące w tej samej kategorii dla juniorek młodszych, zajęły 10 miejsce. Mimo ogromnej konkurencji, zabrakło niewiele, aby przebić się do finału — punkty karne okazały się przeszkodą, która jednak nie umniejszyła ich wysiłków.

Duet freestyle pom, w składzie Julia Tkacz i Mariia Slipets, w obliczu silnej konkurencji, zajął 9 miejsce w kategorii junior. Do finału zabrakło zaledwie 5 punktów. Niemniej jednak, duet ten także wywalczył tytuł drugiego wicemistrza Polski w kategorii Cheer jazz junior, co jest potwierdzeniem ich wysokich umiejętności.

Flash Wschowa przygotowuje się do nadchodzących wyzwań

Po sukcesach na Mistrzostwach Polski, cały zespół Flash Wschowa nie zwalnia tempa. Już 7-8 czerwca drużyna wyrusza na Puchar Polski w Kobylnicy, gdzie przed nimi kolejne wyzwania. Trenerka Julia Tkacz jest zadowolona z osiągnięć swojej drużyny, jednak podkreśla, że przed zawodnikami jeszcze wiele pracy, szczególnie że treningi odbywają się tylko raz w tygodniu od połowy września.

Treningi zespołu, dla każdej z grup wiekowych, odbywają się w hali sportowej I Zespołu Szkół im. Stanisława Staszica we Wschowie. Kontakt dla osób zainteresowanych dołączeniem odbywa się bezpośrednio przez facebookowy fanpage zespołu -  link.

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (19)

avatar

avatar
~Mama cheerleaders :)
15.04.2024 10:04

Nasze wspaniałe dziewczynki jeszcze dużo zwycięstw przed Wami !!! :)

avatar
~Taka Ania
16.04.2024 15:14

No nie wiem, dla mnie to trąci seksualizają tych dziewczynek. Mają po około 12 lat a zachowują się jak licealistki w stanach, w krótkich sukienkach , kręcą ciałem , machają tyłkami itp .

avatar
~Mama cheerleaderki
16.04.2024 21:38

Do taka Ania Doczytaj na jakich zawodach były dziewczyny To Cheerleading sportowy Pod spódniczkami mają spodenki, nie machają tyłkami. Nie wiem skąd taki obraz cheerleaderki??? To ciężka praca , mnóstwo treningów.

avatar
~Bolek
16.04.2024 21:57

Jak miały nie wrócić z pucharem jak tylko one startowały w swojej konkurencji :)

avatar
~Monika - mama cheerleaderki
16.04.2024 21:59

-Taka Ania A ja rozumiem, że Pani to jest znawca w tej dziedzinie sportu i wie wszystko od podszewki, jak to wygląda? Proponuję zagłębić się w samą dyscyplinę sportową - jaką jest cheerleading, zanim publicznie Pani cokolwiek napisze na ten czy inny temat. A machać tyłkiem to można na imprezie a nie na zawodach ?

avatar
~Taka Ania
17.04.2024 13:40

Mimo wszystko, uważam, że to niespełnione ambicje matek, jak w amerykańskich małych miss. Z dzieci na siłę robi się dorosłe ku uciesze matek i ich nadętych ego.

avatar
~Wschowianka
17.04.2024 14:13

Jak można SPORT porównać do amerykańskich małych miss? może czas trochę poczytać i uzupełnić wiedzę. Najlepiej krytykować, ale od siebie nic. Słabe...

avatar
~Hahaha
17.04.2024 16:59

A ja uważam, że Ania spełnia swoje ambicje hejtując innych.

avatar
~Stanisław
16.04.2024 22:08

Szkoda ze nie wspomnieliście o tym że w kategorii pom dance basic youth wygrały, bo startowały jako jedyne. Nie było innej opcji jak zajęcie pierwszego miejsca. Ciężko więc mówić tu o znaczącym sukcesie, jak to ma miejsce w artykule.

avatar
~Anonim
16.04.2024 22:39

chociaż możemy się pochwalić ilością zdobytych punktów❤️ . Poza tym to nie jest nasza wina że nie miałyśmy z kim konkurować ☺️ Pozdrawiam ;)

avatar
~Do wszystkich złośliwych
16.04.2024 23:49

Oj jak kogoś bardzo boli czyjś sukces.. Liczba punktow i oceny sędziowskie są ważne. Gdyby nie zasłużyły to by nie dostały tytułu. Złośliwce i zazdrośnicy do roboty a nie podcinać skrzydła dzieciom.I było wspomniane wszędzie , ze były bezkonkurencyjne.

avatar
~Bolek
17.04.2024 06:17

1. Dowiedz się co oznacza słowo bezkonkurencyjny. 2. „ Znaczący sukces odnotowała również starsza grupa zespołu, która wywalczyła tytuł Mistrzyń Polski w kategorii pom dance basic youth dla początkujących cheerleaderek.” nic tutaj nie jest wspomniane o tym że nie miały z kim rywalizować. 3. 126 PTK to nie jest wynik nawet dobry a co dopiero zasługujący na tytuł Mistrzyń Polski. 4. Budowanie dziecku zakrzywionego obrazu jego sukcesu nie jest dobrym rozwiązaniem. Później pojawi się drugi zespół i będzie przepaść punktowa na zawodach 20 ptk

avatar
~zdziwka@.pl
17.04.2024 08:31

Do powyżej: - zawsze mnie zadziwia na zw.pl treść wpisu ludzi z gatunku " obrażonych" określających innych słowami, cytat . ..." zazdrośni, mściwi, złośliwi, ew.. że kogoś tam boli czyjś sukces..... itd. w tym temacie ", jakby ich wpisy były w czymś innym w stosunku do tego co oni sami oceniają. Podobnie było w kampaniach wyborczych . Jeśli ktoś się sam obnaża na stronie zw.pl to znaczy, że musi się liczyć - i to na pewno - że są gusta i guściki i nie wszystkim przypadnie na jego PLUS, aby pisano o nim pozytywnie !. Trzeba być przygotowanym - i to na pewno -, że komuś ten ktoś co się ogłasza na zw.pl się na 100% nie spodoba, bowiem każdy z nas jest inny i ma swoje zdanie !. Koniec kropka dla obrażonych !.

avatar
~CO -kogo?
17.04.2024 10:59

... ma boleć ?. Pustosłowia osób na temat innych co mają swoje zdanie w tym temacie !. To nie komuna, że wszyscy maja mówić jednym głosem !.

avatar
~Do Bolusia
17.04.2024 13:09

Boluś znamy Cię. Analizuj dalej… Albo może lepiej opisz swoją działalność ?Dziewczyny zatańczyły najlepiej jsk potrafiły i nie martw się o ich ,, zakrzywienie obrazu sukcesu” Notatki sędziów są po to, żeby z nich korzystać . I nie leżą z koroną na głowie , tylko ciężko pracują na treningach ( niestety tylko godzina tygodniowo) i w domu. I bardzo chcą mieć konkurencję, żeby moc rywalizować. Może Ty stwórz zespół w tej kategorii?

avatar
~To dla Takiej Ani
17.04.2024 13:16

https://fb.watch/rvq2Mr1WAN/?

avatar
~Wschowianka
17.04.2024 13:57

Ludzie co z Wami? Dziewczyny ciężko trenowały, pięknie zatańczyły, dały z siebie wszystko! Promują nasze małe miasteczko, wreszcie o nas słychać! Dlaczego zamiast cieszyć się że się dzieje coś pozytywnego, znajdzie się ktoś kto krytykuje a sam nic nie robi! Każdy się może zgłosić, każdy się może zaprezentować. Zamiast się cieszyć, to szuka się dziury w całym. Mam nadzieję, że dziewczyny się nie będą przejmować i dalej będą reprezentować nasze miasto i swój talent, zarówno te młodsze jak i starsze. Życzę kolejnych sukcesów.

avatar
~Marysia
17.04.2024 17:06

Dziewczyny jesteście wielkie, macie super trenerkę, która pcha Was do przodu. Życzę powodzenia, nie poddawajcie się!!!! A te co niektóre komentarze to wstyd, że moderator je zatwierdza.

avatar
~X
18.04.2024 14:04

♥️♥️

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl