TworzymyGłos Regionu

reklama

Atrakcje w Przyczynie Górnej - rozpoczynamy majówkę!

Poniedziałek, 01 maja 2023 o 13:03, aktualizacja Poniedziałek, 01 maja 2023 o 15:32, autor: 0
Atrakcje w Przyczynie Górnej - rozpoczynamy majówkę!

Majówkowe atrakcje w gminie Wschowa wystartowały na dobre. Na boisku w Przyczynie Górnej przygotowano wiele aktywności, takich jak ergometry, rowery stacjonarne, tor przeszkód czy ścianka wspinaczkowa, a to nie wszystko, bo do wspólnego spędzania czasu zaprasza Biblioteka MiG Wschowa, CKiR, KGW Przyczyna Górna oraz DJ Kacper. Impreza potrwa aż do 21:00

Wiele atrakcji na 1 maja

Na boisku w Przyczynie Górnej dzieje się dużo już od przedpołudnia. O godz. 14:00 wystartuje turniej koszykówki, który poprowadzi Czesław Kuppe. Równolegle będą trwać animacje z Biblioteką MiG Wschowa, a także siłownia w plenerze, na której poćwiczyć będzie mogli wszyscy chętni, przygotowana przez Centrum Kultury i Rekreacji we Wschowie.

O strefę gastronomiczną dbają panie z Koła Gospodyń Wiejskich z Przyczyny Górnej wspierane przez Radę Sołecką.

Wieczorem, o godzinie 17:00, rozpocznie się szalona zabawa z DJ Kacprem, która potrwa aż do 21:00. Będzie okazja do potańczenia w rytm największych przebojów.

Wydarzenia na Rynku we Wschowie i w Parku 1000-lecia

Burmistrz MiG Wschowa Konrad Antkowiak zaprasza na wydarzenia, które odbędą się na Rynku we Wschowie oraz w Parku 1000-lecia już we wtorek (2 maja). Na mieszkańców czekają liczne atrakcje, takie jak patriotyczny happening, bieg z flagą, stoiska handlowe lokalnych stowarzyszeń, animacje dla najmłodszych, zamki dmuchane, HOLI Święto Kolorów oraz wiele innych. Nie zabraknie też muzyki i zabawy tanecznej z DJ Karlosem. Więcej informacji TUTAJ.

Patriotycznie 3 maja

Trzeci dzień majówki to okazja do upamiętnienia Święta Konstytucji 3 Maja. O godzinie 12:00 odbędzie się msza święta w kościele farnym, a po niej uczestnicy przemaszerują pod pomnik przy ulicy Łaziennej, gdzie o godzinie 13:00 odbędzie się uroczystość złożenia kwiatów.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl