TworzymyGłos Regionu

reklama

Retro Rynek 2022 we Wschowie (ZDJĘCIA)

Niedziela, 14 sierpnia 2022 o 12:55, aktualizacja Poniedziałek, 15 sierpnia 2022 o 09:39, autor: 1
Retro Rynek 2022 we Wschowie (ZDJĘCIA)

Już po raz trzeci we Wschowie odbywa się Retro Rynek. Od rana uczestnicy rywalizowali w rajdzie, podczas którego pokonali ponad sto kilometrów, wykonując przeróżne zadania. Teraz przyszedł czas na festyn i nagrodzenie zwycięzców. W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy. Atrakcji nie brakuje. Wstęp wolny.

Oprócz możliwości obejrzenia i sfotografowania się przy samochodach i motocyklach m.in. z czasów PRL, DDR, NRD przygotowano wiele konkurencji i atrakcji. Wśród nich trzymanie felgi na czas, rzut oponą oraz pomiar głośności wydechu. Dzieci mogą pomalować twarz, poskakać na dmuchańcu oraz przejechać się klasykiem. Na miejscu funkcjonują również punkty gastronomiczne z kiełbasą z grilla, pierogami, goframi, lodami i innymi smakołykami.
Około godziny 15:00 nastąpi podsumowanie Retro Rajdu. Uczestnicy otrzymają nagrody w następujących kategoriach:
  1. Najdłuższa trasa pokonana na zlot.
  2. Najładniejszy samochód zlotu.
  3. Samochód najlepiej oddający klimat PRL.
REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (1)

avatar

avatar
~Dobra sprawa+
17.08.2022 06:21

Każde początki są trudne, ale dobrze dla Wschowy jest, że taka IMPREZA powstała i trawa !!!!!. Widać, że miasta za tej władzy zaczyna żyć !!!!!. To jest dobry znak w przeciwieństwie do wielu innych imprez tzw. "ustawek" z udziałem lokalnych polityków jednej i tylko władzy !!!!!. Takie imprezy UMiG świadczą o tym, ze to jest Wschowskie społeczeństwo, a nie garstka politycznej papki !!!!!!!

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl