TworzymyGłos Regionu

reklama

Zacięta rywalizacja w Grand Prix Juniorów Hetmana Wschowa. Kto prowadzi w klasyfikacji?

Wtorek, 30 kwietnia 2024 o 15:11, autor: 0
Zacięta rywalizacja w Grand Prix Juniorów Hetmana Wschowa. Kto prowadzi w klasyfikacji?

W poniedziałek 29. kwietnia, w murach "Pracowni Orange" Centrum Kultury i Rekreacji we Wschowie, rozegrano kolejne emocjonujące zmagania szachowe w ramach wiosennego cyklu Grand Prix Juniorów Hetmana Wschowa. Drugi turniej przyniósł wiele emocji i zmagań na wysokim poziomie. "Gratulujemy zwycięzcy, trzymamy kciuki za wszystkich i zapraszamy na kolejny turniej, który odbędzie się już za tydzień!" - podsumowuje Artur Pilarowski.

Wyrównana walka o lidera

W najnowszej odsłonie turnieju najlepszym zawodnikiem okazał się Ziemowit Skorupiński, który wyprzedził Witolda Zielinowskiego i Franciszka Bazylewicza, zajmując tym samym czołowe miejsce na podium. Obecna klasyfikacja turnieju wskazuje na niezwykle zaciętą rywalizację – Witold Zielinowski i Ziemowit Skorupiński zdobyli po równo 16 punktów, co czyni ich współliderami cyklu. Tuż za nimi, z wynikiem 12 oraz 11 punktów, plasują się odpowiednio Leon Goliński i Jan Bazylewicz. Zawody prowadzi Janusz Trusewicz.

Link do wyników turnieju nr 1

Link do wyników turnieju nr 2

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl