TworzymyGłos Regionu

reklama

Wschowskie ulice patrolował Święty Mikołaj. Zamiast mandatów rozdawał upominki

Czwartek, 07 grudnia 2023 o 09:59, autor: 2
Wschowskie ulice patrolował Święty Mikołaj. Zamiast mandatów rozdawał upominki

Wschowscy policjanci ruchu drogowego i strażnicy miejscy postanowili uczcić Mikołajki w niecodzienny sposób. W ramach specjalnej akcji, 6 grudnia, uczestnicy ruchu drogowego mieli okazję spotkać Mikołajkowy patrol drogowy. Inicjatywa ta miała na celu nie tylko egzekwowanie przepisów, ale również promowanie pozytywnych zachowań na drodze.

Niespodzianki dla kierowców i pieszych

Mikołajkowy patrol drogowy wzbudził spore zainteresowanie wśród mieszkańców. Policjanci i strażnicy miejski postanowili podejść do swoich obowiązków w sposób, który wprowadził świąteczny nastrój na wschowskie ulice. Drobne upominki zostały wręczone tym, którzy wykazali się znajomością przepisów ruchu drogowego. To gest docenienia tych, którzy przyczyniają się do bezpieczeństwa na drogach.

Pouczenie od Świętego Mikołaja

Akcja miała również swój edukacyjny aspekt. Osoby, które popełniły drobne wykroczenia, otrzymały pouczenie. Co ciekawe, pouczenia te przekazywane były przez postać samego Świętego Mikołaja, co niewątpliwie było niecodziennym doświadczeniem dla uczestników ruchu. Inicjatywa ta miała na celu podkreślenie znaczenia przestrzegania przepisów dla bezpieczeństwa wszystkich użytkowników dróg.

Źródło: KPP Wschowa

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (2)

avatar

avatar
~ANIOŁ ....
07.12.2023 13:24

A czemu nie Anioł Stróż, albo jak jak to było za pewnego emeryta już jednego z o. Franciszkanów z Klasztoru ????. Tak się bawi, tak się bawi ...... policja jak się nudzi swoją pracą !.

avatar
~:))))):))))
08.12.2023 10:08

:)))):)))) !!!!

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl