TworzymyGłos Regionu

reklama

Wschowa otwiera lodowisko ze św. Mikołajem. Na dzieci będą czekać prezenty!

Środa, 29 listopada 2023 o 09:36, aktualizacja Piątek, 01 grudnia 2023 o 09:38, autor: 2
Wschowa otwiera lodowisko ze św. Mikołajem. Na dzieci będą czekać prezenty!

W nadchodzącą niedzielę, 3 grudnia, mieszkańcy Miasta i Gminy Wschowa będą świadkami niezwykłego wydarzenia – Wielkiego Otwarcia Lodowiska. Burmistrz Konrad Antkowiak serdecznie zaprasza wszystkich, szczególnie najmłodszych, na wschowski Rynek, gdzie będzie czekać wiele niespodzianek.

Wizyta wyjątkowego gościa i atrakcje dla dzieci

O godzinie 15:30 nastąpi powitanie niespodziewanego gościa - Świętego Mikołaja. Burmistrz Antkowiak przypomina, że jest to już trzecia edycja wydarzenia, które z roku na rok cieszy się rosnącą popularnością. „Jak co roku, serdecznie zapraszam na otwarcie lodowiska. To wyjątkowy czas, kiedy do Wschowy przybywa Święty Mikołaj” - mówi burmistrz, podkreślając, że tego dnia wejście na lodowisko jest darmowe.

Dla dzieci przygotowano aż 800 prezentów. Oprócz tego, najmłodsi będą mogli skorzystać z Poczty Mikołajkowej, odwiedzić Komnatę Świętego Mikołaja, a także wziąć udział w bitwie na „śnieżki” oraz zimowych animacjach z elfami i Mikołajem.

Edukacja w świątecznym klimacie

W programie wydarzenia znalazły się również zabawy profilaktyczne organizowane przez straż miejską i KP PSP Wschowa, które będą miały na celu edukację dzieci. To doskonała okazja, aby w przyjemny sposób przekazać ważne informacje i umiejętności.

Świąteczne smaki i spektakl światła

Nie zabraknie również świątecznych stoisk gastronomicznych, gdzie mieszkańcy będą mogli skosztować przysmaków. Kulminacyjnym punktem wydarzenia będzie odliczanie i odpalenie świątecznych iluminacji o godzinie 16:00.

Źródło: Burmistrz MiG Wschowa Konrad Antkowiak

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

avatar

avatar
~Ela
29.11.2023 14:10

Żaden poprzedni burmistrz niczego nie organizował brawo dla Burmistrza Konrada Antkowiak

avatar
~DO MŁODEGO od Parku.
29.11.2023 16:35

Młody tak cię to zmartwiło, że Park to dla Seniorów, teraz jak widzisz Nasz Wspaniałomyślny Burmistrz coś dla ciebie - dla was zorganizował !!!!. Takiego Burmistrza jak pan Antkowiak to ze świcą szukać !!!. Brawo Wschowa, Brawo Pan Burmistrz !. Tak się Bawi Wschowa za pana Burmistrza i tak pozostanie po wyborach Wiosna 2024 !!!!. Tej partii z dwutygodniowym rządem na koszt Suwerena, posłowi od rekonstrukcji i jego emerytowi Wiosną Mówimy NIE !!!! NIeNieNie.......... !.

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl