TworzymyGłos Regionu

reklama

Wesoła Trójeczka wystawiła spektakl pt. „Depresja Mikołaja”

Piątek, 01 grudnia 2023 o 16:06, aktualizacja Piątek, 01 grudnia 2023 o 17:34, autor: 0
Wesoła Trójeczka wystawiła spektakl pt. „Depresja Mikołaja”

Nauczyciele z Przedszkola nr 3 im. „Wesoła Trójeczka”, przy wsparciu rodziców przedszkolaków, przygotowali niezwykłe przedstawienie dla dzieci z okolicznych placówek edukacyjnych. "Depresja Mikołaja", bo tak brzmiał tytuł spektaklu, to wyjątkowe połączenie humoru i ważnego przesłania.

Zmagania Mikołaja z depresją na scenie CKiR

Mikołaj, główny bohater przedstawienia, stanął przed trudnym zadaniem odnalezienia odpowiedzi na pytanie, które nurtowało go przez cały czas: "Czy dzieci jeszcze wierzą w świętego Mikołaja?". Jego poszukiwania prawdy o samym sobie przeniosły publiczność w różne miejsca - od komisariatu policji, przez sąd, aż po przychodnię zdrowia.

Przedstawienie było pełne żartobliwych anegdot związanych z Mikołajem, co sprawiło, że nawet najmłodsi widzowie z uśmiechem śledzili jego przygody. Smutek i troski zostały zażegnane pięknym finalnym tańcem całej ekipy teatralnej. Przedstawienie uświetniły piękne dekoracje.

Dyrektor przedszkola wyraziła wdzięczność wszystkim, którzy przyczynili się do sukcesu przedstawienia, szczególnie aktorom - rodzicom i pracownikom Wesołej Trójeczki. Otrzymali oni gromkie brawa i serdeczne podziękowania od publiczności.

Czytaj również: Przedszkolaki z „Wesołej Trójeczki” wsparły Drużynę Bezdomniaków. „Dzieciaczki jesteście cudowne”

Źródło: Wesoła Trójeczka

Foto: Happyland

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl