TworzymyGłos Regionu

reklama

Przedszkolaki z „Wesołej Trójeczki” wsparły Drużynę Bezdomniaków. „Dzieciaczki jesteście cudowne”

Czwartek, 30 listopada 2023 o 10:26, autor: 0
Przedszkolaki z „Wesołej Trójeczki” wsparły Drużynę Bezdomniaków. „Dzieciaczki jesteście cudowne”

W przedszkolu im. "Wesoła Trójeczka" we Wschowie miała miejsce wyjątkowa akcja zbiórki karmy dla zwierząt. Zaangażowanie nauczycieli, dzieci i rodziców zaowocowało zebraniem dużej ilości karmy, która została przekazana lokalnej inicjatywie "Drużyna Bezdomniaków", która od lat wspiera bezdomne zwierzęta w regionie.

Wielkie serca małych ludzi

Działalność charytatywna przedszkola "Wesoła Trójeczka" nie jest nowością. Od lat przedszkolaki, pod kierownictwem swoich nauczycielek, regularnie wspierają zwierzęta w potrzebie. W tym roku, dzięki ich staraniom, udało się zebrać znaczną ilość karmy dla bezdomnych psów i kotów.

Szczególną rolę w tej akcji odegrała pani Karolina, nauczycielka w przedszkolu. Jest ona aktywną promotorką pomocy zwierzętom, co ma swoje odzwierciedlenie w jej życiu prywatnym - pani Karolina ma w domu dwie adoptowane sunie i kilka kotów. Jej postawa stanowi inspirację zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.

Pomagają rodzice i ich pociechy

Oprócz dzieci i nauczycieli istotną rolę odegrali rodzice przedszkolaków. Wspierając inicjatywę, pokazali swoim dzieciom, jak ważna jest pomoc potrzebującym. Dzięki ich zaangażowaniu udało się zebrać więcej środków dla "Drużyny Bezdomniaków".

Drużyna Bezdomniaków Wschowa - lokalni bohaterowie

"Drużyna Bezdomniaków" to inicjatywa, która od lat wspiera bezdomne zwierzęta we Wschowie i okolicach. Ich działalność ma ogromny wpływ na poprawę jakości życia wielu porzuconych i bezdomnych zwierząt. Zbiórka przedszkolaków z "Wesołej Trójeczki" znacząco przyczyniła się do ich działań.

Czytaj również: Apel do mieszkańców bloków. „Hodujecie sobie szczury”

Źródło: Drużyna Bezdomniaków

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl