TworzymyGłos Regionu

reklama

Szkoła Podstawowa nr 1 we Wschowie otwiera drzwi dla przyszłych pierwszoklasistów!

Poniedziałek, 18 marca 2024 o 21:35, aktualizacja Wtorek, 19 marca 2024 o 09:13, autor: 0
Szkoła Podstawowa nr 1 we Wschowie otwiera drzwi dla przyszłych pierwszoklasistów!

Szkoła Podstawowa nr. 1 imienia Polskich Olimpijczyków we Wschowie serdecznie zaprasza przyszłych uczniów klas pierwszych wraz z ich rodzicami na wyjątkowy Dzień Otwarty. Wydarzenie to, które odbędzie się w najbliższą środę, 20 marca, stanowi doskonałą okazję do zapoznania się z ofertą edukacyjną i dodatkowymi atrakcjami, jakie szkoła ma do zaoferowania.

Dzień Otwarty pełen atrakcji czeka na dzieci i rodziców

W godzinach od 16:00 do 18:00, uczestnicy będą mieli niepowtarzalną okazję do zwiedzenia placówki, zapoznania się z jej infrastrukturą oraz metodami nauczania, a także spotkania z gronem pedagogicznym. Dyrekcja i nauczyciele Szkoły Podstawowej nr 1 podkreślają, że jest to idealny moment na wymianę doświadczeń i zadawanie pytań, które mogą pojawić się w głowach zarówno dzieci, jak i ich opiekunów.

Poznaj SP 1 od środka

Organizatorzy Dnia Otwartego zadbali o to, aby to popołudnie było pełne niezapomnianych wrażeń. W programie przewidziano szereg aktywności, które mają na celu nie tylko przedstawić ofertę edukacyjną szkoły, ale także pokazać, w jaki sposób placówka wyróżnia się na tle innych szkół. „Kochani, odwiedźcie nas i odkryjcie, czym się wyróżniamy! To będzie wyjątkowe popołudnie”, czytamy w zaproszeniu wystosowanym przez szkołę.

Źródło: SP1

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl