TworzymyGłos Regionu

reklama

Sukces młodych piłkarek ze Sławy. Piąte miejsce w Polsce!

Poniedziałek, 10 czerwca 2024 o 11:06, autor: 0
Sukces młodych piłkarek ze Sławy. Piąte miejsce w Polsce!

Reprezentantki Szkoły Podstawowej im. Franciszka Niewidziajły w Sławie osiągnęły ogromny sukces. W ogólnopolskich finałach Pucharu Tymbarka, dziewczynki z kategorii U12 zajęły piąte miejsce. To niesamowite osiągnięcie dla młodych zawodniczek.

Dziewczynki rozegrały sześć meczów, z czego pięć zakończyło się ich zwycięstwem. W grupie były nie do pokonania, wygrywając wszystkie trzy mecze. W ćwierćfinale spotkały się z SP 17 Chorzów. Po bezbramkowym remisie przyszedł czas na serię rzutów karnych, gdzie niestety uległy rywalkom.

Po porażce w ćwierćfinale sławianki nie poddały się. Rozegrały kolejne dwa mecze z AP PSP Klimontów i SP 6 Inowrocław, oba wygrywając. Dzięki tym zwycięstwom zajęły ostatecznie piąte miejsce w Polsce.

Wyniki meczów:

  • SP Zelów 0-2 SP Sława
  • SP Płońsk 0-4 SP Sława
  • SP Sława 4-2 SP Terespol
  • SP 17 Chorzów (1) 0-0 (0) SP Sława (karne)
  • SP Sława (3) 2-2 (1) AP PSP Klimontów
  • SP Sława 1-0 SP 6 Inowrocław

Wielkie brawa należą się zawodniczkom oraz trenerom. Dziewczynki zagrały w barwach Dąb Sława - Przybyszów Mar-Goll, pokazując ogromne zaangażowanie i determinację. Warto wspomnieć, że to kolejna wysoka lokata sławskich zawodniczek. Przed rokiem udało im się zająć 7. miejsce w kategorii U10.

Źródło/foto: UM w Sławie

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl