TworzymyGłos Regionu

reklama

Skorupiński i Pilarowski okazali się najlepsi. Hetman Wschowa na turnieju szachowym we Włoszakowicach

Poniedziałek, 26 lutego 2024 o 12:34, aktualizacja Poniedziałek, 26 lutego 2024 o 14:10, autor: 0
Skorupiński i Pilarowski okazali się najlepsi. Hetman Wschowa na turnieju szachowym we Włoszakowicach

W miniony weekend we Włoszakowicach odbyła się impreza szachowa, która zgromadziła ponad 80 uczestników z trzech województw: lubuskiego, wielkopolskiego oraz dolnośląskiego. Znakomicie zaprezentowali się zawodnicy klubu Hetman Wschowa działającego przy Centrum Kultury i Rekreacji.

Skorupiński i Pilarowski na podium

W kategorii początkujących zwyciężył Ziemowit Skorupiński, zdobywając tytuł i wypełniając normę na IV kategorię Polskiego Związku Szachowego. W turnieju dla bardziej zaawansowanych graczy najlepszy okazał się Artur Pilarowski, który triumfował, uzyskując jednocześnie normę na II kategorię.

Sukcesy i wsparcie trenera

Warto również zwrócić uwagę na Franciszka Skorupińskiego, który również wyróżnił się w turnieju dla początkujących, wypełniając normę na V kategorię szachową

Za sukcesem zawodników z Hetmana Wschowa stoi Janusz Trusewicz, trener i szef sekcji szachowej działającej przy Centrum Kultury i Rekreacji we Wschowie. Jego wiedza, wsparcie i doświadczenie miały niebagatelny wpływ na osiągnięcia jego podopiecznych. Gratulacje należą się zarówno zawodnikom, jak i ich trenerowi, których ciężka praca i determinacja przyniosły zasłużone efekty.

Szczegóły:

https://www.chessarbiter.com/turnieje/2024/ti_1094/results.html?l=pl&tb=10_

https://www.chessarbiter.com/turnieje/2024/ti_1093/final_standings&7.html

Źródło/foto: Hetman Wschowa

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl