TworzymyGłos Regionu

reklama

Artur Pilarowski zdobył II miejsce w turnieju szachowym w Jeleniej Górze (FOTO)

Poniedziałek, 27 lutego 2023 o 20:17, aktualizacja Poniedziałek, 27 lutego 2023 o 20:30, autor: 2
Artur Pilarowski zdobył II miejsce w turnieju szachowym w Jeleniej Górze (FOTO)

Nieprzerwana passa osiągnięć wschowskich szachistów trwa! Na Turnieju Feryjnym w Jeleniej Górze, Artur Pilarowski zajął drugie miejsce w kategorii Open B, a także spełnił normę na trzecią kategorię Polskiego Związku Szachowego. Artur Pilarowski, pod okiem szefa sekcji szachowej CKIR Hetman Wschowa - Janusza Trusewicza, zaprezentował pewną i dobrą grę, co przyniosło mu 6 zwycięstw na 7 partii.

W zawodach wzięło udział 50 szachistów z Polski i Ukrainy, a grupa Open B liczyła 16 zawodników. Turniej został również na żywo transmitowany online, dzięki zestawom do gry firmy DGT. Warto zaznaczyć, że klub szachowy Hetman Wschowa, dzięki dyrekcji CKiR we Wschowie, posiada jeden taki zestaw.

To nie pierwszy raz, kiedy wschowscy szachiści osiągają znaczące wyniki w zawodach tej rangi. W przeszłości nasi reprezentanci zdobywali już wiele nagród i wyróżnień na krajowych i międzynarodowych turniejach. Ich ciężka praca i zaangażowanie w treningi dają efekty! W ostatnim czasie informowaliśmy chociażby o osiągnięciach Janusza TrusewiczaLeona Golińskiego oraz Oliwera Pilarowskiego.

Źródło: Hetman Wschowa

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (2)

avatar

avatar
~Maciek
28.02.2023 13:09

Brawo Pilar !!!

avatar
~mk
06.03.2023 14:37

brawo,gratuluje,

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl