TworzymyGłos Regionu

reklama

Pod szopką w Klasztorze odbyło się wspólne kolędowanie. Wystąpili młodzi artyści (VIDEO)

Sobota, 20 stycznia 2024 o 02:42, aktualizacja Sobota, 20 stycznia 2024 o 03:08, autor: 13
Pod szopką w Klasztorze odbyło się wspólne kolędowanie. Wystąpili młodzi artyści (VIDEO)

Do ostatniego miejsca wypełnił się Kościół Klasztorny we Wschowie. Wszystko za sprawą wyjątkowego koncertu kolęd organizowanego przez Centrum Kultury i Rekreacji wraz z Parafią Świętego Józefa Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny.

Organizatorzy wydarzenia zaprosili do wspólnego kolędowania uczestników Studia Piosenki CKiR oraz uczniów Szkoły Podstawowej w Osowej Sieni i Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego we Wschowie. Młodzi artyści wystąpili pod batutą instruktorki – Joanny PawłowskiejKoncert uświetniła skrzypaczka Agnieszka Sawicka.

Zobacz: Śpiewali kolędy i pastorałki. Koncert Noworoczny w Sławie (VIDEO)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (13)

avatar

avatar
~Mieszkanka
20.01.2024 08:57

Przepiękny koncert. Brawo dla wszystkich młodych artystów i Pani Joanny. Gratuluję organizacji.

avatar
~Dk
20.01.2024 11:16

Brawa dla całej rozśpiewanej gromady. Szczególne pozdrowienia ślę dla Leny.

avatar
~Judyta
20.01.2024 11:57

Wspaniały występ. Wielkie brawa dla artystów. To wspaniałe, że powstało Studio Piosenki CKiR, Gdzie młodzi ludzie, nie tylko w szkole będą mogli rozwijać swoje talenty wokalne. Brawo Pani Joanno!

avatar
~Jasia
20.01.2024 13:23

Dla mnie super występ. Była moc. Ale trochę pani Asia za dużo zaczęła być przed. I to nie pierwszy raz. Obserwuję Panua Anię ze szkoły muzycznej. Ona promuje swoich wychowanków a sama choć talent jest gdzieś za. A tu mam wrażenie odwrotnie. Pomysł i wydarzenie super, ale jednak takie mam spostrzeżenie. Tu dzieciaki były gwiazdami i brawa dla nich. Nasze skarby.

avatar
~Starsza Pani
20.01.2024 18:13

Jasia! Zaczynam się zastanawiać czy byłyśmy na tym samym koncercie? Z tego co mówiono pani Joanna promowała uczniów z dwóch szkół, oraz młodych artystów CKiR. Jakoś nikt czegoś takiego nie zaobserwował. Ale dzięki pani komentarzowi sporo osób zastanawia kogo mogą boleć tak cztery litery skoro napisał w ten sposób. Rozumiem że następnym razem pani coś zorganizuje abyśmy mogli ocenić pani pracę.

avatar
~Halinka
20.01.2024 19:43

Jeżeli Pani ma ból czterech liter, może spróbuje swoich sił i zorganizuje podobne wydarzenie. Serdecznie nie pozdrawiam.

avatar
~Pola
20.01.2024 19:54

Dlaczego przed ? Bo zaśpiewała jeden utwór na koniec występów solo? Tak jak Pani Asia indywidualnie podchodzi do każdego dziecka z równym zaangażowaniem to nie widziałam takiego podejścia dawno na zajęciach dodatkowych. Każde dziecko wypycha jak może żeby pokazać jego talent. Brałam udział w wielu tego typu eventach i zawsze instruktor/nauczyciel ma jeden występ pokazowy solo. Natomiast żeby ogarnąć tego sens trzeba zmienić małomiasteczkowe myślenie :)

avatar
~Starsza pani
21.01.2024 00:42

Jasiu! Zaczynam się zastanawiać czy byłyśmy na tym samym koncercie? Ja i wiele osób tego nie zaobserwowaliśmy. Wręcz przeciwnie! Pani Joanna wspaniale prowadziła, dyskretny sposób dawała mlodym artystom wsparcie. Za to czytając komentarz, dochodzimy do wniosku że chyba kogoś d....pa boli z zazdrości. A ostatnie słowa dają do myślenia, kogo....

avatar
~OLA
22.01.2024 10:04

Było pieknie! Cudowna atmosfera i organizacja! Gratulacje dla wszystkich występujących!

avatar
~PYTEK ; ---
22.01.2024 11:24

ŚLICZNA IMPREZA i to z udziałem DZIECI. Jak inna i jak naturalna i doniosła w odróżnieniu od tej co zorganizował, niby " zarząd powiatu " . I jak widać można lokalnie b. czynnika partyjnego.

avatar
~Janina
22.01.2024 16:12

Jak moje córki podrosną to na pewno je zapiszę na lekcje śpiewu do tej Pani. Wielkie brawa za pomysł dla organizatorów, oraz dla wszystkich artystów

avatar
~Bogdan
22.01.2024 18:00

A mnie czynnik partyjny nie interesuje. Koncert w farze inny bo inny poziom artystów. Dzieciaki super ale i to wydarzenie też. Co komu przeskadza kto jest organizatorem albo kto siedzi w ławce lub kto prowadzi? Ludzie opamiętajcie się w tym ocenianiu i wylewaniu żali. Warto było posłuchać pięknego koncertu. Polecam wszystkim sflustrowanym życiem siedzieć w domu na forach internetowych i wszystko i wszystkich hejtować.

avatar
~@<>(Bogdan)
23.01.2024 08:53

Nie wiem z jakich powodów uważasz innych co zwrócili na czynnik POLITYCZNY ( i to aż kłuje w oczy normalnych katolików, z udziałem tych ludzi partyjnych tak eksponowanych nadmiernie .....), że są "sflustrowani życiem... na forach internetu..."?. Czy to nie czasami ty jesteś tym Totalnym Flustratą siedzącym właśnie 22.01.2024 r o godzinie 18.00 przy swoim domowym internecie i wypisujesz te sflustrowane swoją osobą informacje ?. Zawsze z punktu widzenia psychologa jest tak, że ten co tak krzyczy jak ty jest sam tą osobą - czynnym Wschowskim Hejterem . Koncert jak koncert, każdego roku od grudnia do lutego sa zawsze te same przyśpiewki i kolędy - nic się od stuleci w tym temacie nie zmienia > Jak ten flustrata internetowy powinieneś wiedzieć, że czynnik POLITYCZNY jest tu odrażająco - odpychający i nie na miejscu . Z Bogiem .

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl