TworzymyGłos Regionu

reklama

Jasełka w wykonaniu uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 1 we Wschowie (VIDEO)

Piątek, 22 grudnia 2023 o 14:33, aktualizacja Piątek, 22 grudnia 2023 o 14:33, autor: 2
Jasełka w wykonaniu uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 1 we Wschowie (VIDEO)

W Szkole Podstawowej nr 1 im. Polskich Olimpijczyków we Wschowie odbyło się wyjątkowe wydarzenie, które przyciągnęło uwagę niemal całej społeczności szkolnej. W tym roku uczniowie i nauczyciele zdecydowali się na nietypową odsłonę jasełek, przedstawiając publiczności spektakl, pełen rywalizacji między dobrem a złem, okraszony humorem.

Nietypowe jasełka w SP 1 we Wschowie

Występy odbyły się 22 grudnia i były podzielone na dwie części. Pierwszą stanowili uczniowie z klas I-III, natomiast drugą grupę tworzyli starsi uczniowie z klas IV-VIII.

„W tym roku jasełka wystawiliśmy w nieco odmiennej formie. Widownia zobaczyła rywalizację dobra ze złem, a wszystko to podszyte humorem.” - mówi pani Agnieszka Mała, odpowiedzialna za przygotowanie przedstawienia.

Świąteczne konkursy rozstrzygnięte

Wydarzenie było również okazją do uhonorowania uczniów za ich wysiłki w szkolnych konkursach. W ramach przedświątecznego nastroju rozdane zostały nagrody w akcji „Książka pod choinkę” oraz konkursie na stroik bożonarodzeniowy.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

avatar

avatar
~Urszula Chudak
23.12.2023 15:31

Myślę, że informacja o jasełkach, jest odpowiednim miejscem na złożenie Państwu [zarówno tym , którzy przy moich komentarzach stawiają "łapki w górę" jak i tym, którzy stawiają "łapki w dół"] moich prywatnych, świątecznych życzeń. Życzę więc, aby nadchodzące święta Bożego Narodzenia, były czasem wyjątkowej troski o innych i o siebie. Czasem wytchnienia i radości oraz by Nowy Rok, przyniósł wiele dobrych dni naszej Gminie i naszej kochanej Ojczyźnie. Niech portal Zw kwitnie i rozwija się - bo gdzie będziemy prowadzili te swoje spory?

avatar
~******/+
24.12.2023 09:56

Jest pani mistrzynią tzw. "wcinki ...." - prawie jak Marszałek Senior - bohater jednego dnia , no kilku godzin w Sejmie !. Zdrowych Spokojnych Świąt dla Urzędu Miasta i Gminy , Pana Burmistrza oraz zw.pl !. I sami sobie życzmy zdrowia, zdrowia , po trzykroć zdrowia, bowiem dobrą zmianę w Rządzie i Sejmie już mamy !!!!. Z Bogiem !

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl