TworzymyGłos Regionu

reklama

Hawajski vibe na plaży w Lginiu. Weź udział w SUP Challenge Hawaii

Czwartek, 11 lipca 2024 o 11:22, autor: 0
Hawajski vibe na plaży w Lginiu. Weź udział w SUP Challenge Hawaii

Stowarzyszenie Aktywna Wschowa oraz Spółka Komunalna Wschowa zapraszają na wyjątkowe wydarzenie – SUP Challenge Hawaii. Impreza odbędzie się 3 sierpnia 2024 roku na plaży głównej w Lginiu. Początek o godzinie 16:00.

Kolejny Sup Challenge w Lginiu

Uczestnicy będą mogli skorzystać z szeregu atrakcji przygotowanych specjalnie na tę okazję. W programie przewidziano rejs na deskach SUP po Jeziorze Lgińsko pod okiem profesjonalnych ratowników wodnych, poprzedzony instruktażem pływania oraz rozgrzewką pilates. Całość dopełni słodki i wytrawny poczęstunek, a także pamiątkowe zdjęcia.

Zobacz: Jezioro Lgińsko z SUPer perspektywy (FOTO)

Zapisy

Cena udziału wynosi 100 złotych, jeśli zdecydujesz się na wynajęcie deski, natomiast osoby posiadające własny sprzęt zapłacą 30 złotych. Zapisy na wydarzenie są możliwe za pośrednictwem Facebooka na profilu „AktywnaWschowa” lub bezpośrednio u organizatorek: Anety Małuckiej (790 292 098), Dominiki Jurkowskiej (724 525 515) oraz Joanny Jancz (+48 695 174 281).

Zobacz: Aktywna Wschowa zorganizowała SUP CHALLENGE w Lginiu (FOTO)

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl