TworzymyGłos Regionu

reklama

Ferie na lodowisku we Wschowie. Ceny biletów zachęcają!

Środa, 14 lutego 2024 o 12:37, aktualizacja Środa, 14 lutego 2024 o 13:00, autor: 5
Ferie na lodowisku we Wschowie. Ceny biletów zachęcają!

Centrum Kultury i Rekreacji we Wschowie serdecznie zaprasza wszystkich, zarówno młodszych, jak i starszych entuzjastów łyżwiarstwa, do korzystania z lodowiska na wschowskim Rynku. W czasie ferii będzie dostępne każdego dnia od 10:00 do 21:00.

Lodowisko we Wschowie - cennik i promocje

Dla chętnych do aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu przygotowano atrakcyjny cennik. Wstęp ulgowy został ustalony na poziomie 8 zł, natomiast bilety normalne są dostępne w cenie 10 zł. Co więcej, CKiR we Wschowie wprowadza specjalną ofertę promocyjną: "Każdy poniedziałek do końca lutego to dzień promocyjny, a cena biletu wynosi zaledwie 1 zł. [...] zapraszamy zarówno małych, jak i dużych do wspólnej zabawy na łyżwach”. 

Lodowisko we Wschowie otwarte będzie aż do końca lutego.

Zobacz: Na otwarcie lodowiska we Wschowie przybył sam św. Mikołaj. Miał prezenty dla każdego dziecka (ZDJĘCIA)

Źródło: CKiR

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (5)

avatar

avatar
~Ja
14.02.2024 13:16

Codziennie przechodzę obok lodowiska i zawsze są pustki. Skoro to lodowisko i tak nie zarabia, to może warto wpuścić dzieci za darmo?

avatar
~Michał
14.02.2024 19:22

To, że lodowisko świeci pustkami to raczej nie jedno z jego problemów. Po pierwsze pogoda nie sprzyja — lodowisko jest pod tym względem słabo przygotowane — cała płyta zalana wodą. Po drugie sprzęt, który jest tam wypożyczany, za 10 zł to jest jakaś masakra. W łyżwach sznurówki pourywane, poniszczone nadające się tylko do śmietnika, brak rozmiarów itp.

avatar
~Brawo malkontenci !!!.
18.02.2024 19:57

W tej Wschowie jest tak, jak nic im nie zrobisz narzekają, jak nie daj Boże coś zrobisz to się znajda nie tylko malkontenci, ale dobija do nich trolle pixxi - czytaj przeciwnicy Naszego Pana Antkowiaka i Nas Wszystkich Postępowych Wschowian -- I TAK będą trollować, aż ich towarzysze partyjni nie znajdą innych tematów zainteresowania , np. własnych ustwek wyborczych !!!. Taki to jest ten mieszany lud Ziemi Wschowskiej !. Ludzie Wschowski do klawiatur i dawaj nawalać na Pana Antkowiaka !. Bo co wam innego do pixxi roboty po 15.10 Z O S T A Ł O !!!!.

avatar
~Mieszkaniec
18.02.2024 15:23

A trole burmistrza i tak będą chwalić tylko gmina płaci za postawienie .prąd i obsługę a kasa za bilety do kasy gminy nie trafiają.

avatar
~TROLL-Mieszkaniec+
18.02.2024 19:50

Bardzo mi to pasuje - jak TROLL Mieszkaniec, pisze o innych i nazywa ich trollami. Taki Mieszkaniec to sam w sobie już jest trolle dla siebie tylko o tym nie wie. Witamy cię "Mieszkańcu" Trollu Wschowy !. Jesteś tak wielki, że sam o sobie tak jawnie trollujesz . Brawo !.

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl