TworzymyGłos Regionu

reklama

60 litrów krwi na 60-lecie ZSP.

Włącz się w akcję krwiodawstwa w Sławie

Wtorek, 08 listopada 2022 o 13:39, aktualizacja Wtorek, 08 listopada 2022 o 13:49, autor: 0
60 litrów krwi na 60-lecie ZSP.

15 listopada br. na sali sportowej Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Sławie odbędzie się kolejna akcja krwiodawstwa.  Rejestracja dawców będzie miała miejsce w godzinach 9:00-12:00.

- Będzie to wyjątkowa akcja – z okazji 60-lecia naszej szkoły planujemy uzbierać 60 litrów krwi - czytamy w komunikacje ZSP. - Pierwsza edycja już za nami w czerwcu na konto przedsięwzięcia wpłynęło 6,75 l krwi. Liczymy na was!

Honorowy krwiodawco, do oddania krwi zgłoś się wypoczęty, po lekkim beztłuszczowym śniadaniu. Dzień przed wypij ok. 2 l wody. Ogranicz palenie tytoniu i spożywanie alkoholu (min. 48h). Zabierz ze sobą dowód osobisty.

Jeśli sam nie możesz oddać krwi, poinformuj o wydarzeniu swoich bliskich. Pamiętaj – krew jest cały czas bardzo potrzebna.
Akcje honorowego krwiodawstwa w ZSP organizowane są przez Szkolne Koło PCK we współpracy z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Zielonej Górze.

Gorąco zapraszamy do udziału – satysfakcja gwarantowana!

Źródło: ZSP w Sławie

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl