4-klasistki z Virtusa najlepsze w lubuskiem

Poniedziałek, 16 kwietnia 2012 o 16:31, autor: 2

15 kwietnia w Kosieczynie odbył się finałowy turniej klubowych mistrzostw województwa lubuskiego w mini piłce siatkowej klas 4. Drużyna ze Szlichtyngowej wywalczyła w nim złoty medal, awansując tym samym do finału mistrzostw Polski.

W drodze do finału siatkarki ze Szlichtyngowy w składzie: Ola Skwarczyńska, Sandra Wawrzyniak i Zuzia Zientek, pokonały 45 zespołów z województwa. W turnieju finałowym wygrały wszystkie mecze. Sandra Wawrzyniak otrzymała statuetkę dla najlepszej zawodniczki turnieju finałowego, a Ola Skwarczyńska została najlepiej przyjmującą. Trenerzy (Witold Jasik i Radosław Wasielewski) bardzo dziękują panu Kamilowi Przylepie, nauczycielowi wychowania fizycznego ze Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Szlichtyngowej za pomoc w prowadzeniu zespołu podczas turnieju. - Na finał mistrzostw pojedziemy do Zabrza w czerwcu - mówi Radosław Wasielewski - i tam postaramy się sprawić niespodziankę. [nggallery id=183]