TworzymyGłos Regionu

Zmiana we wschowskiej Komendzie. Tomasz Kłosowski odchodzi do Gorzowa Wlkp.

Poniedziałek, 29 lipca 2019 o 15:07, aktualizacja Czwartek, 08 sierpnia 2019 o 11:37, autor: 24 5082
Zmiana we wschowskiej Komendzie. Tomasz Kłosowski odchodzi do Gorzowa Wlkp.

Komendant Powiatowy Policji we Wschowie insp. Tomasz Kłosowski, odchodzi. 29 lipca w Gorzowie Wlkp. otrzymał powołanie na stanowisko Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji.

Zmiany na stanowiskach w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Gorzowie Wielkopolskim. Na stanowisko I Zastępcy KWP w Gorzowie Wlkp. otrzymał mł. insp. Bogdan Piotrowski. Wcześniej służył w opolskiej policji, gdzie był Komendantem Miejskim Policji oraz p. o. Zastępcy Komendanta WP. 

Od dziś insp. Tomasz Kłosowski będzie Zastępcą Komendanta Wojewódzkiego Policji. od 1 maja 1991 r. służy w policji. Najpierw pracował w pionie prewencji i pionie kryminalnym. W listopadzie 2007 roku objął stanowisko Komendanta Powiatowego Policji we Wschowie. Kierował jednostką przez 12 lat. 

Podczas tej samej uroczystości ślubowania złożyło 13 nowych policjantów. Dumnie noszą mundur, jednak muszą wykazać się lojalnością i zaangażowaniem, aby sprostali pokładanej w nich nadziei przełożonych i ludzi.

(Źródło: KPP Wschowa / Foto: Lubuska Policja)

REKLAMA

Komentarze (24)

avatar

avatar
~Emilia i Wiesław
29.07.2019 15:59

Życzymy powodzenia w pracy i gratulujemy.Rodzice Emilia i Wiesław

avatar
~Adaś
29.07.2019 16:17

Powinni się tu wypowiedzieć podwładni p. Kłosowskiego ? Ale tego chyba nie zrobią (szczerze) …… z wiadomych powodów ? Znaczy to, że koniec kariery zawodowej, dostał awans dla "podbicia" do emerytury,. Stary sprawdzony sposób w budżetówce ( podobnie jak u strażaka) . W mojej ocenie jako zwykłego obywatela …….. był komendantem o stylu pracy - pewny, uczciwy, lojalny i oddany konceptowi. A, że raz zamykał a później otwierał posterunek ze słowami na tą chwilę racji, to już inna sprawa. Każdy awans, zwłaszcza w służbach, to wielkie wydarzenie, może to też będzie okazją aby co nie co lepiej doposażyć naszą komendę ? Powodzenia komendancie. Adaś

avatar
~Dzik
29.07.2019 20:29

Z tego co wiadomo "to mięso armatnie" juz nie ma chęci się wypowiadać. Z wiadomych powodów.

avatar
~Kopeć
29.07.2019 16:22

Gratulacje.

avatar
~Kolega szkolny
29.07.2019 16:53

Gratuluję awansu zawodowego Tomek. Wszelkiej pomyślności!!!

avatar
~G
29.07.2019 18:43

MAX pół roku. Stara praktyka podrzucania na stanowisku i grupie przed odejściem na emeryturę. Kariery tam już nie zrobi. Tak samo było z P. Glińskim z PSP.

avatar
~Oddany
29.07.2019 20:23

Lepiej aby się wypowiadali tylko ci bliscy sercu naszego pana. Dziękujemy (kwiaty)

avatar
~Pan "Adaś"
30.07.2019 07:49

Z przykrością stwierdzam, że to sama prawda. Proszę zauważyć, że obecna polityka stosuje TOTALNIE zasadę "kto z nami ten awansuje", podobnie było ze strażakiem, który na długo będąc zawodowym strażakiem występował na uroczystościach lokalnych u boku szefostwa PiS-u jako człowiek incognito, a następnie wyskoczył w pisie jako "królik z kapelusza" na ich kandydata na burmistrza Wschowy, a obecnie radny i pracownik Starostwa. Jak widać historia z obecnym policjantem Wschowy sytuacja sie powtarza wg tego samego klucza; najpierw jego zona kandydatka z list pisu do samorządu lokalnego( i o dziwo nie dostaje się), teraz pan policjant na uroczystościach tzw. "pikniku.....) w Szlichtyngowej u boku działaczy pisowskich występuje incognito ( wystarczy zobaczyć fotki z tej uroczystości) a by dzisiaj ogłosić jego awans - jakże emerytalnego człowieka do KWP w Gorzowie.....!. Jakie to szablonowe i przewidywalne ....!. Dla oddania pełnego życiorysu i uczciwości tego policjanta należało, by przy tej okazji przypomnieć jak za poprzednich rządów SLD, PO-PSL ten pan pospiesznie likwidował Komisariat w Szlichtyngowej, aby za obecnej władzy na ich polecenie pospiesznie organizować Posterunek policji w Szlichtyngowej .....!. Można?, można! i wszystko ku chwale ojczyzny i swoich profitów !. Jakie to smutne jak to czynią mundurowi, którzy służą naszej ojczyźnie składając PRZYSIĘGĘ !....... wystarczy być tylko uczciwym....... Narka !.

avatar
~do Adasia i do Pan Adaś
30.07.2019 14:58

Trochę to śmieszne że osoby takie jak Adaś i ta co pisze do Adasia są lekko zdziwione . A niby czym różni się obecna władza od poprzedniej " ponoć komunistycznej " ? . Przecież macie już swoje lata i " doświadczenie " nabyte przez swój okres życiowy . Co praktycznie się różni z tymi okresami oprócz postępu technicznego ? . Ciemnogród jak był tak i teraz się odnawia i tylko się patrzeć jak analfabetyzm się odrodzi na dobre i zagości na stałe .

avatar
~Gekon
30.07.2019 08:19

Kto teraz będzie nowym komendantem?

avatar
~lechwoj
30.07.2019 14:10

Podobno papiery ma złożyć wybitny specjalista który podpisuje się inicjałami W.L . Zna się chłop na tej robocie i jest zaangażowany politycznie. Ostatni obrońca Wojciecha , po przejściu byłego wicestarosty do PISu, powiedział sobie a h...... ja też coś chcę.

avatar
~Ant
31.07.2019 15:42

Najlepiej jakby John The Arrow objął stery tej krypy. Cieszy się największym poważaniem. Poradziłby sobie lepiej niż niejeden tam usługujący "specjalista".

avatar
~xyz
30.07.2019 16:17

Zapewne JP......

avatar
~Adaś
30.07.2019 22:19

Ad. "~do Adasia i do Pan Adaś " - forumowiczu....., nie masz racji, taki stan rzeczy absolutnie nie jest moim dziwieniem . A już Pani emerytki to tym bardziej....... jej doświadczenie i wiedza co w trawie piszczy jest/powinna być dla Ciebie wektorem . Pozdrawiam Adaś

avatar
~Do-EiW-
31.07.2019 13:51

Jak wam i jemu nie wstyd..?

avatar
~Adaś
31.07.2019 15:54

Ad. " Do-EiW" - forumowiczu….., muszę stanowczo zaprotestować. Nie interesuje mnie jakie masz zdanie o Panu komendancie ale rodziców jego, Państwa Kłosowskich został w spokoju . To ludzie w stosownym wieku i absolutnie mają prawo wyrazić swoją spójnie z synem . Adaś

avatar
~@//Adaś//
31.07.2019 18:40

Ach Adaś, Adaś ..... z taką wiedzą to ty jak sam Kaszpirowski . Potrafisz rozpoznawać ludzi we Wschowie po samych inicjałach !. Co za umiejętności, prawie jak sam Agent 007 !. Tylko pogratulować takich umiejętności . @@@

avatar
~Autorw
31.07.2019 21:46

Przynajmniej skończy się " prywatka" na Komendzie . Nie bedzie układów i układzikow. ??

avatar
~do - @//Adaś//
01.08.2019 08:57

Za mądry to ty nie jesteś

avatar
~rodzik
01.08.2019 09:29

Przeraża mnie reklama na pasku czarno - czerwonym (barwy narodowe niemiec), bowiem co jest takiego pilnego w tym, że te osoby wymagają takiej reklamy, - ŻE AŻ PILNE - , tak im pilno do wysoko płatnych stołków, że obawiają się, iż inni ich w tym uprzedzą ???. Jak wiemy jeszcze na dzień dzisiejszy nie ogłoszono kampanii wyborczej - co tu jest grane w tej nadgorliwości tych z pisu?. Świetny wpis pana forumowicza "Autorw"!. Co do pana "Adasia" - czy pan wie co to jest rządzić według praw LOJALNOŚCI???. - o tuż nie minęło 30 lat tej nowej Demokracji III RP po ciężkiej walce naszego Ruchu Solidarnościowego z byłym systemem, gdzie ludzie awansowali za ich rządów z klucza LOJALNOŚCI, a tu proszę mamy prawie jak na tacy ich nowych naśladowców u władzy którzy awansują i przydzielają stanowiska właśnie wg Klucza LOJALNOŚCI !. I to jest ten "wstyd" panie "Adasiu" - tak trudno to zrozumieć ?, i to panu?. A na dodatek mamy tych mundurowych, którzy na spotkaniach i imprezach lokalnych występują "incognito" u boku vipów lokalnego pisu !~!. I o czym ma to świadczyć panie mało spostrzegawczy "Adasiu" ?. O czym mają świadczyć te czarno-czerwone paski "PILNE" !??? - Pali się im np. grunt POD NOGAMI ?, tak pilno im do władzy na koszt SUWERENA?, mało się nachapali przez te ostatnie cztery lata , gdzie dług wewnętrzny naszego kraju jest dziesięciokrotnie większy niż za czasów Gierka !!!!!

avatar
~Adaś
01.08.2019 11:41

Ad. "rodzik " - forumowiczu....., odpowiem Panu, (trochę mnie to męczy) że z tak dużym niezrozumieniem odczytuje Pan moje komentarze ? Kolejny raz - cyt. " ….nie masz racji, taki stan rzeczy absolutnie nie jest moim zdziwieniem. Pozdrawiam Adaś " Adaś

avatar
~Bis "rodzik"
01.08.2019 12:31

A jednak ktoś zrozumiał ( nie tak jak pan -adaś-) i czrno-czerwone paski PILNE zniknęły........?, a może i nie, bowiem jest podejrzenie, że zaistnieją jako incognito gdzieś tam ?. Jedno jest w tym dziwne wręcz zadziwiające, że PiS nie honoruje prawomocnych wyroków SN w sprawie publikacji tych co poparli sędziów do nowego KRS-u zastawiając się RODO, ale bardzo ochoczo ten sam PiS publikuje swoich kandydatów do kampanii wyborczej z imienia i nazwiska, miejscowa policja podaje z imienia i nazwiska (publicznie) nagradzanych i odznaczonych policjantów - nawet tych operacyjnych i nie tylko ....I ti im RODO nie przeszkadza !!!!!. Co tu jest grane z ta praworządnością pod patronatem obecnej władzy...?. Co pan na to wszechwiedzący panie "Adasiu" ?. Narka !

avatar
~Młoda
05.08.2019 12:05

Pytanie: - kto będzie płacił za podróże tego oficera ze Wschowy do Gorzowa ?. Czy to jest wg pisu to tanie pastwo - praca na koszt Suwerena ?. Oby nie wpadli na pomysł latania z Gorzowa do Wschowy i Wschowy do Gorzowa =a la ich marszałek ?.

avatar
~Pytek
05.08.2019 14:00

Czy nowa nominacja ze Wschowy do Gorzowa zapoczątkuje kolejne wydatki na koszt podatnika ...?. Oby to nie były loty samolotem...?. Czy mamy tu do czynienia z "pokorą, umiarem " + ze strony pisu ...?

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

Kupię mieszkanie
Kupię mieszkanie
Mieszkania
Alufelgi
Alufelgi
Części i akcesoria
Mazda 5
Mazda 5
Sprzedam
Koła do Zafiry
Koła do Zafiry
Części i akcesoria
REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl